Bądź na bieżąco

Regularnie piszemy dla Was teksty związane z branżą e-commerce, tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem. Zachęcamy do śledzenia nowości.

Polecane artykuły

Ostatnie wpisy

Żyjemy w erze cyfrowej, gdzie internet jest głównym źródłem informacji i biznesów, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania stanowi klucz do sukcesu. Aby osiągnąć dobrą widoczność wśród milionów stron internetowych, przedsiębiorcy i specjaliści ds. marketingu skupiają się na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Jednak wraz z rozwojem technologii, szczególną uwagę przyciąga wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) przy pozycjonowaniu stron. Wprowadzenie AI do dziedziny SEO otwiera nowe perspektywy i oferuje wiele korzyści, które warto poznać.
Pojęcie User Experience, czyli w skrócie UX, powiązane jest z doświadczeniami użytkowników oraz ich wrażeniami podczas korzystania z danej strony internetowej. Obecnie dużo mówi się o tym, jak bardzo użyteczna i przyszłościowa jest branża UX. Specjaliści zajmujący się tą dziedziną, analizują szereg czynników, jakie wpływają na UX. Należy do nich między innymi design, czyli wygląd strony internetowej, jej estetyka, nawigacja, rozmieszczenie określonych elementów, umiejscowienie przycisków CTA, a także jakość treści.
Sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi stacjonarnie, ale czujesz, że przydałaby Ci się reklama w internecie? A może chcesz rozpocząć sprzedaż online i poszukujesz wykonawcy strony internetowej? Dowiedz się, kto robi strony internetowe i na czym polega taka współpraca.
Pracownicy agencji interaktywnych specjalizują się w obszarze funkcjonowania biznesu w internetowej przestrzeni, posiadając wiedzę i doświadczenie w aspekcie tworzenia stron internetowych, pozycjonowaniu czy grafiki. Nie każda osoba prowadząca firmę i chcąca działać w Internecie ma wiedzę w przywołanym obszarze, dlatego warto zlecić takie zadanie ekspertom, którzy zrobią to za nas. Warto pamiętać, że odpowiednio dopasowana strona internetowa i działania marketingowe, mogą ułatwić Ci dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców i potencjalnych klientów.
Założenie i prowadzenie sklepu internetowego nie musi być trudne. Tezę tę potwierdza PrestaShop. Co trzeba wiedzieć aby założyć własny e-commerce i czy warto skorzystać z PrestaShop? Poniżej przedstawiamy wady i zalety tego rozwiązania. Jeżeli planujesz w rozpoczęcie handlu online albo chcesz zmienić platformę działania , to koniecznie zapoznaj się z tymi informacjami.
Prowadzisz sklep internetowy na Shoper, ale nie jesteś zadowolony z dotychczasowych wyników sprzedażowych? Chciałbyś zwiększyć popularność swojej oferty i z łatwością działać w handlowej społeczności online? Sprawdź jak pozbyć się ograniczeń i zacznij działać na Prestashop!
Przeniesienie dużej części globalnego rynku do Internetu sprawiło, że aby móc konkurować potrzebna jest silna obecność online. Aktywność w Internecie obejmuje różne kanały, m.in. efektywną stronę internetową oraz atrakcyjną strategię marketingową. Dlaczego? Ponieważ to właśnie tam potencjalni klienci poszukują informacji.
Szybka metoda płatności oraz zapewnianie bezpieczeństwa klientów podczas transakcji jest równie ważne, jak stworzenie produktu. Dlatego warto od samego początku wdrażać system płatności online, który zwiększy wygodę użytkowania sklepu lub serwisu internetowego. Poznaj ofertę bramki płatniczej Planet Pay i zadbaj o funkcjonalność płatności online.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić