Nasze projekty

Obejrzyj wykonane przez nas projekty stron internetowych oraz sklepów online.

Nasze realizacje

Wśród wykonanych przez naszą agencję sklepów i stron internetowych, znajdują się także nieszablonowe projekty, które wymagały zastosowania specyficznych rozwiązań. Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla nowo otwartych, jak i znanych na rynku firm, a także dla instytucji publicznych. W każdym projekcie staraliśmy się uchwycić charakter danej marki i podkreślić to, co ją wyróżnia.

ikona kalendarza listopad 2020

Wro Sport

Sklep rowerowy

Wro Sport to sklep z rowerami oraz akcesoriami rowerowymi i narciarskimi. Sklep wyróżnia się czytelną prezentacją oferty i kart produktów.

ikona kalendarza wrzesień 2022

Debesto

Branża okienna

Debesto wprowadziło prawdziwą internetową rewolucję w tradycyjnej branży okien i drzwi. Najważniejszą misją firmy stała się digitalizacja branży stolarki okiennej. Debesto pomaga klientom z całego świata w bezpiecznym oraz dochodowym imporcie polskich okien.

ikona kalendarza marzec 2022

Ekohouse

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Renomowana, doświadczona firma dostarczająca na polski rynek bezzapachowe przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH. EkoHouse funkcjonuje również poza granicami kraju.

ikona kalendarza kwiecień 2022

Timber

Branża budowlana

Firma z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie, obróbce drewna, produkcji wiązarów dachowych i pozostałych prefabrykowanych, drewnianych elementów konstrukcyjnych.

ikona kalendarza czerwiec 2019

Alminas

Firma architektoniczna

Strona dla pracowni architektonicznej została zaprojektowana w układzie one page z najwyższym przywiązaniem do minimalizmu, kolorystyki i detalu.

ikona kalendarza czerwiec 2021

EdWings

Platforma edukacyjna

Strona internetowa firmy zajmującej się kompleksową edukacją dzieci i młodzieży.

ikona kalendarza październik 2019

Narzędzia Non Stop

Sklep z narzędziami

Wykonaliśmy sklep internetowy na silniku PrestaShop 1.7 z niestandardowymi funkcjonalnościami, m.in: etap zakupowy, jak i wygląd koszyka został zaktualizowany do potrzeb klienta, integracje z programem magazynowo-księgowym, automatyczne pobieranie danych do fv z systemu GUS.

ikona kalendarza maj 2022

Bisaf

Sklep medyczny

Bisaf to projekt, który powstał na potrzeby rynku medycznego. Stworzony przez nas sklep internetowy posiada czytelny podział na kategorie, co umożliwia szybkie i łatwe zakupy.

ikona kalendarza maj 2022

Mini-Land

Firma motoryzacyjna

Mini-Land to połącznie dwóch motoryzacyjnych pasji – Mini Classic i Land Rovera. Naszym celem było atrakcyjne zaprezentowanie oferty sklepu internetowego z częściami i akcesoriami samochodowymi.

ikona kalendarza luty 2022

PKS Cargo

Firma logistyczna

PKS Cargo to doświadczony partner na rynku usług celnych i logistycznych. Firma funkcjonuje w obszarze agencji celnych, transportu, spedycji i logistyki, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową realizację usług.

ikona kalendarza kwiecień 2020

STRAUSS CAPELLE VIENNA

Wiedeńska orkiestra

W tym przypadku naszym priorytetem była multimedialność strony pozwalająca na najlepsze zaprezentowanie działań i występów wiedeńskiej orkiestry.

ikona kalendarza marzec 2021

DK-PRIME

Branża deweloperska

Strona internetowa dla firmy deweloperskiej. Prezentacja aktualnych, jak i planowanych inwestycji. Możliwość szybkiego kontaktu dzięki formularzowi.

ikona kalendarza marzec 2022

Ekohouse

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Renomowana, doświadczona firma dostarczająca na polski rynek bezzapachowe przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH. EkoHouse funkcjonuje również poza granicami kraju.

ikona kalendarza luty 2020

WOKSA

Branża meblarska

Wykonaliśmy stronę dla firmy, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem mebli.

ikona kalendarza grudzień 2021

TAS

Kancelaria podatkowo-rachunkowa

Dla kancelarii podatkowo-rachunkowej stworzyliśmy stronę, która oddaje ich charakter działalności.

ikona kalendarza sierpień 2020

Enigma

Jubiler męski

Sklep z biżuterią męską korzystający z silnika PrestaShop. Zaprojektowaliśmy intuicyjny konfigurator wariantów biżuterii, aby klient mógł w wygodny sposób samodzielnie dopasować elementy względem własnego gustu.

ikona kalendarza kwiecień 2020

Selektoria

Sklep meblowy

Na potrzeby holenderskiej firmy stworzyliśmy sklep internetowy Selektoria działający w systemie afiliacyjnym.

ikona kalendarza marzec 2022

zasłony firany

Zasłony szyte na wymiar

Dla sklepu zaslony-firany stworzyliśmy dedykowany konfigurator.

ikona kalendarza lipiec 2022

GSM-HURT

Sklep z telefonami

Dla sklepu GSM-HURT zaprojektowaliśmy dedykowaną wyszukiwarkę telefonów.

ikona kalendarza czerwiec 2021

WOKSA

Sklep meblowy

Dla firmy zajmującej się sprzedażą profesjonalnie zaprojektowanych mebli stworzyliśmy sklep internetowy, który oddaje charakter firmy.

ikona kalendarza maj 2022

STAR VEX

Branża odzieżowa

STAR VEX powstało z miłości do koszulek z nadrukiem. Wyróżniający się, mocny przekaz marki przekłada się na oryginalny design stworzonego przez nas sklepu online.

ikona kalendarza kwiecień 2022

Dolly

Branża krawiecka

Internetowa pracownia krawiecka z duszą - kojarzona z doskonałą jakością tkanin, precyzją oraz dbałością o każdy szczegół. Dołożyliśmy starań, aby witryna jak najlepiej odzwierciedlała jej charakter.

ikona kalendarza grudzień 2021

Globe Music

Branża muzyczna

Sklep online z instrumentami muzycznymi. Banner przedstawiający aktualne promocje, przejrzyste kategorie, a także wyszukiwarka produktów sprawiają, że zakupy w Globe Music są komfortowe i szybkie.

ikona kalendarza wrzesień 2018

Damnet

Branża meblowa

Przejrzysty podział kategorii oraz intuicyjna ścieżka zakupowa sprawiają, że zakupy mebli i akcesoriów do domu oraz ogrodu są proste, szybkie i przyjemne.

ikona kalendarza maj 2022

Speed-Bud

Branża budowlana

Sklep internetowy ze sprzętem budowlanym. Przejrzyste kategorie umożliwiają sprawne wyszukanie pożądanych produktów – w celu zakupienia lub wypożyczenia. Co więcej, widoczna dla użytkowników mapa strony, pozwala jeszcze wygodniej poruszać się po witrynie.

ikona kalendarza listopad 2021

Aimstal

Wyroby ze stali

Sklep internetowy producenta wyrobów ze stali nierdzewnej, zwykłej i aluminiowej. Użytkownik jest intuicyjnie przeprowadzany przez cały proces zakupowy, dzięki czemu składanie zamówień odbywa się sprawnie.

ikona kalendarza kwiecień 2022

noname.moda

Branża odzieżowa

Sklep internetowy oferujący koszulki, czapki oraz gadżety z oryginalną grafiką. Naszym celem było podkreślenie wyrazistego charakteru Noname poprzez zastosowanie kontrastowych kolorów oraz skupiającej uwagę grafiki.

ikona kalendarza marzec 2022

Netia

Branża telekomunikacyjna

Atrakcyjne zaprezentowanie oferty jednego z największych w Polsce dostawców usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego.

ikona kalendarza czerwiec 2021

Lexwerk

Firma tłumaczeniowa

Dla firmy świadczącej usługi tłumaczeniowe stworzyliśmy intuicyjną, atrakcyjną wizualnie stronę internetową.

ikona kalendarza kwiecień 2022

Wrocław Przewodnicy

Branża turystyczna

Misją firmy jest zapewnianie niezapomnianych, jak najlepszych wrażeń ze zwiedzania Wrocławia. Zadbaliśmy o to, aby strona internetowa czytelnie prezentowała ofertę oraz zachęcała do skorzystania z niej.

ikona kalendarza marzec 2018

Be Content

Branża marketingowa

Strona-wizytówka prezentująca indywidualne usługi z zakresu marketingu i PR.

ikona kalendarza marzec 2022

Katkaszczepka

Fotografia

Minimalistyczny design i pełne skupienie uwagi na fotografiach, czyli niebanalny projekt wykonany dla fotografki opowiadającej historie obrazami.

ikona kalendarza marzec 2022

ProtecoMachines

Branża technologiczna

Intuicyjna, nowoczesna strona internetowa dla firmy oferującej innowacyjne rozwiązania techniczne, dopasowane do konkretnych potrzeb, w tym specjalistyczne maszyny do mycia elewacji.

ikona kalendarza luty 2022

Po Prostu Niemiecki

Platforma językowa

Strona internetowa prezentująca w przejrzysty sposób różnorodne kursy językowe.

ikona kalendarza luty 2022

Hiperbaria Krzeptów

Branża terapii tlenowej

Estetyczna oraz intuicyjna strona internetowa, która została wykonana dla gabinetu Hiperbarycznej Terapii Tlenowej.

ikona kalendarza wrzesień 2021

Błękitni Wrocław

Klub sportowy

Strona internetowa dla Klubu Sportowego Błękitni Jerzmanowo działającego na terenie Wrocławia. Terminarze spotkań, aktualności oraz galerie zdjęć pozwalają wszystkim fanom na bieżąco śledzić poczynania klubu.

ikona kalendarza lipiec 2022

Paweł Olbrycht

Coaching&Mentoring

Na stronie internetowej naszego klienta skupiliśmy się na zaakcentowaniu najważniejszych aspektów firmy. Wyróżniliśmy oferowane usługi, dane kontaktowe, a także mocne strony oferty.

Narzędzia NON STOP

Sklep z narzędziami

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór narzędzi oraz elektronarzędzi. Wysokiej jakości produkty pochodzą od renomowanych producentów. Bogaty asortyment spełnia oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

ikona kalendarza Od lipiec 2021

Portus

opieka nad osobami starszymi

Firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekunowie oraz opiekunki seniorów mogą wybierać spośród ofert wyjazdy na zastępstwo lub na dłużej. Firma zapewnia pomoc w zorganizowaniu dokumentów wyjazdowych oraz całodobową opiekę koordynatora.

ikona kalendarza Od listopad 2021

Yoco

Beauty Studio

Firma z branży beauty. W ofercie znajdują się liczne zabiegi wpływające pozytywnie na wygląd oraz zdrowie włosów, a także skóry twarzy.