Nasze projekty

Obejrzyj wykonane przez nas projekty stron internetowych oraz sklepów online.

Nasze realizacje

Wśród wykonanych przez naszą agencję sklepów i stron internetowych, znajdują się także nieszablonowe projekty, które wymagały zastosowania specyficznych rozwiązań. Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla nowo otwartych, jak i znanych na rynku firm, a także dla instytucji publicznych. W każdym projekcie staraliśmy się uchwycić charakter danej marki i podkreślić to, co ją wyróżnia.

Case study
ikona kalendarza lipiec 2023

Intrex

Systemy znakujące i etykietyjące

ikona kalendarza październik 2023

Is-group

Optymalizacja procesów produkcyjnych

ikona kalendarza styczeń 2023

Alminas

Firma architektoniczna

Strona dla pracowni architektonicznej została zaprojektowana w układzie one page z najwyższym przywiązaniem do minimalizmu, kolorystyki i detalu.

ikona kalendarza listopad 2020

Wro Sport

Sklep rowerowy

Wro Sport to sklep z rowerami oraz akcesoriami rowerowymi i narciarskimi. Sklep wyróżnia się czytelną prezentacją oferty i kart produktów.

ikona kalendarza maj 2023

Hurtownia Styropianu

Sklep ze styropianem

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór produktów elewacyjnych, w tym wysokiej jakości styropianu. Bogaty asortyment spełnia oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Hurtownia Styropianu to nie tylko sklep, ale również baza wiedzy.

ikona kalendarza październik 2022

Plexido

Konfigurator produktów

Polska marka Plexido to numer jeden na rynku europejskim wśród personalizowanych prezentów. Firma posiada bardzo bogatą ofertę gotowych produktów, ale także tworzy wzory na indywidualne zamówienia.

ikona kalendarza wrzesień 2022

Debesto

Branża okienna

Debesto wprowadziło prawdziwą internetową rewolucję w tradycyjnej branży okien i drzwi. Najważniejszą misją firmy stała się digitalizacja branży stolarki okiennej. Debesto pomaga klientom z całego świata w bezpiecznym oraz dochodowym imporcie polskich okien.

ikona kalendarza marzec 2022

Ekohouse

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Renomowana, doświadczona firma dostarczająca na polski rynek bezzapachowe przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH. EkoHouse funkcjonuje również poza granicami kraju.

Case study
ikona kalendarza wrzesień 2022

Centrum Schodów

Branża budowlana

Firma Centrum Schodów łączy tradycję, czyli miłość do klasycznej urody drewna z innowacyjnością. W tym przypadku schody traktowane są jako zwieńczenie dzieła, które musi nadać ton całości wykończenia.

ikona kalendarza kwiecień 2022

Timber

Branża budowlana

Firma z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie, obróbce drewna, produkcji wiązarów dachowych i pozostałych prefabrykowanych, drewnianych elementów konstrukcyjnych.

ikona kalendarza marzec 2022

CCI

Meble kuchenne i łazienkowe

Corian® jako światowy lider rynku Solid Surface, jest wysokiej jakości odpowiedzią na te wciąż rosnące wymagania branży architektonicznej

Case study
ikona kalendarza sierpień 2022

Mother Earth

Sklep z odzieżą

Mother Earth to wyjątkowy sklep online z odzieżą, która jest produkowana z materiałów uzyskanych z recyklingu.

ikona kalendarza październik 2019

Narzędzia Non Stop

Sklep z narzędziami

Wykonaliśmy sklep internetowy na silniku PrestaShop 1.7 z niestandardowymi funkcjonalnościami, m.in: etap zakupowy, jak i wygląd koszyka został zaktualizowany do potrzeb klienta, integracje z programem magazynowo-księgowym, automatyczne pobieranie danych do fv z systemu GUS.

Case study
ikona kalendarza listopad 2023

Cartesian Climbing Robot

Robotyzacja prac wysokościowych

ikona kalendarza październik 2023

Izabela Chadryś – Nowak

Kancelaria adwokacka

Case study
ikona kalendarza Od sierpień 2022

Narzędzia NON STOP

Sklep z narzędziami

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór narzędzi oraz elektronarzędzi. Wysokiej jakości produkty pochodzą od renomowanych producentów. Bogaty asortyment spełnia oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

ikona kalendarza Od lipiec 2021

Portus

opieka nad osobami starszymi

Firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekunowie oraz opiekunki seniorów mogą wybierać spośród ofert wyjazdy na zastępstwo lub na dłużej. Firma zapewnia pomoc w zorganizowaniu dokumentów wyjazdowych oraz całodobową opiekę koordynatora.

ikona kalendarza Od listopad 2021

Yoco

Beauty Studio

Firma z branży beauty. W ofercie znajdują się liczne zabiegi wpływające pozytywnie na wygląd oraz zdrowie włosów, a także skóry twarzy.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić