blog

Integracja BaseLinker ze sklepami Allegro i ERP dla 5LB

Ten post zawiera 479 słów i 3147 znaków.
Przeczytanie tego posta zajmuje około 2 minut.

Dla naszego klienta, wdrożyliśmy integrację systemu BaseLinker z Allegro i ERP. Sprawdź, jakie zalety ma takie rozwiązanie.

Jakiś czas temu nasza agencja interaktywna z Wrocławia nawiązała współpracę z firmą 5LB, która oferuje żywność oraz suplementy diety przeznaczone dla osób uprawiających sport oraz wszystkich tych, które dbają o zdrowie. Dla naszego klienta stworzyliśmy funkcjonalny sklep internetowy oparty o system PrestaShop. Naszym zadaniem było podkreślenie aktualnie trwających promocji oraz zachęcenie odbiorców do skorzystania z oferty.

Integracja BaseLinker z Allegro

Stworzony przez naszą agencję sklep online miał być przyjazny w obsłudze i intuicyjny zarówno dla użytkowników robiących zakupy, jak i dla osób zarządzających zamówieniami. Istotną kwestią było to, że nasz klient prowadzi również sprzedaż poprzez marketplace Allegro. Chcieliśmy więc, aby obsługa wszystkich zamówień, pochodzących z różnych platform,  przebiegała sprawnie i była w jak najwyższym stopniu zautomatyzowana. W tym celu wdrożyliśmy integrator BaseLinker.

Jakie były nasze cele?

 

  • Chcieliśmy umożliwić wystawianie i sprzedaż produktów na Allegro z poziomu programu ERP – na podstawie stanu magazynowego.
  • Chcieliśmy umożliwić przesyłanie informacji o zamówieniach z Allegro do programu ERP.

Zalety systemu BaseLinker

System BaseLinker umożliwia sprawne zarządzanie zamówieniami, które pochodzą zarówno ze sklepu internetowego, jak i z innych kanałów sprzedaży, jak np. Allegro. Ponadto, system ten umożliwia również integrację z kurierami oraz księgowością. BaseLinker pozwala na komunikację między platformą sprzedażową, a sklepem online. Zamówienia mogą być zbierane jednocześnie ze sklepu internetowego, jak i z platformy.

Jakie są największe korzyści dla sklepu internetowego z wdrożenia systemu BaseLinker?

  • pełna automatyzacja, która oznacza łatwość i szybkość obsługi oraz eliminację błędów;
  • synchronizacja, która dotyczy aktualizacji cen oraz stanów magazynowych między sklepem, a serwisami marketplace;
  • integracja z firmami kurierskimi;
  • wystawianie w tym samym czasie wielu produktów na platformie sprzedażowej poprzez wykorzystanie artykułów znajdujących się w sklepie.

Co zrobiła nasza agencja interaktywna z Wrocławia?

Sprawnie wdrożyliśmy integrację poprzez platformę BaseLinker, która umożliwiła połączenie sklepu z magazynami w programie ERP. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, nasz klient może w prosty sposób i szybko zarządzać sprzedażą zarówno w sklepie internetowym, jak i na Allegro.

Jakie są efekty działań naszej agencji z Wrocławia?

  • Integracja sklepu online i magazynów z ERP
  • Synchronizacja danych na różnych platformach
  • Łatwa, szybka i wygodna obsługa zamówień
  • Praktycznie wyeliminowanie pojawienia się ewentualnych błędów

Czujesz, że to rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z naszą agencją interaktywną – sprawimy, że obsługa sklepu online stanie się przyjemnością!

Podobał Ci się wpis ?

Sending
Średnia opinia
0 (0 - liczba głosów)

powiązane artykuły

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić