O nas

Co możemy o nas powiedzieć?

Jesteśmy terminowi, kontaktowi oraz łączymy poczucie humoru z poczuciem obowiązku.

Bardzo chętnie podejmujemy się skomplikowanych projektów, ale dostrzegamy także potrzebę tworzenia szybkich i prostych stron.

Doradzimy również najlepsze rozwiązania podczas budowania sklepu internetowego i zadbamy, abyście swobodnie administrowali każdą stroną, którą oddamy w Wasze ręce.

agencja interaktywna

Historia

Agencja interaktywna ComputerSoft powstała we Wrocławiu w 2007 roku. Od początku naszym celem było tworzenie stron internetowych, które są funkcjonalne, przyjazne dla użytkownika, ale także wyróżniają się ciekawym designem.
Rozumiemy jak duża odpowiedzialność ciąży na barkach przedsiębiorcy. Dlatego też podczas projektowania stron www czy sklepów internetowych, zawsze z największą uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania każdego z naszych klientów. Tworzone przez nas strony internetowe są łatwe w obsłudze i zawierają wszystkie niezbędne funkcjonalności.
Zespół ComputerSoft tworzą profesjonaliści dla których praca jest przede wszystkim pasją. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Co więcej, nasze doświadczenie, a także zaangażowanie sprawiają, że z chęcią podejmujemy się wszelkich wyzwań. Lubimy szukać nieoczywistych, ale praktycznych rozwiązań. Każde zadanie realizujemy kompleksowo.
Nasza agencja interaktywna z Wrocławia specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych opartych na WordPress oraz Modx, a także sklepów bazujących na PrestaShop. Nie tylko budujemy strony www oraz sklepy online, ale także tworzymy unikalną grafikę oraz teksty. Co więcej, wypozycjonujemy Twoją stronę internetową na sam szczyt wyników wyszukiwarki.

W tym roku obchodzimy 15 urodziny

Czym się zajmujemy

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia tworzy strony oraz sklepy internetowe, które są funkcjonalne, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Naszą specjalnością jest budowa stron internetowych opartych na systemie WordPress oraz Modx.
My jednak do spraw podchodzimy kompleksowo!
Nie tylko budujemy sklepy online oraz strony www, ale także tworzymy wyjątkową grafikę, unikalne teksty oraz zajmujemy się pozycjonowaniem. Wszystkie te działania mają za zadanie umieścić Twoją stronę internetową na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Co to oznacza dla Ciebie? Większy ruch, więcej składanych zamówień i lepsza rozpoznawalność marki.

sklepy internetowe

Stworzymy sklep internetowy, który jest nie tylko idealnie dopasowany do potrzeb Twoich klientów, ale którym z łatwością będziesz w stanie samodzielnie zarządzać.

Strony internetowe

Zbudujemy dla Ciebie stronę internetową, która jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze, a jednocześnie zachwyca designem i jest przyjazna dla użytkowników.

integracja

Tworzymy pliki/feedy produktowe na potrzeby sklepów, które chciałyby współpracować z wyszukiwarkami produktów i programami afiliacyjnymi.

Dlaczego my?

Po pierwsze nasze projekty są wyjątkowe. Tworzymy niebanalne strony internetowe, które przyciągną Twoich klientów atrakcyjnym designem, a intuicyjna i łatwa obsługa witryny sprawi, że będą chcieli pozostać na niej dłużej.

Po drugie zawsze możesz na nas liczyć. Nasza współpraca zaczyna się od rozmowy, podczas której staramy się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby. Jednak nawet po stworzeniu sklepu online lub strony internetowej, nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

Po trzecie mówimy jak jest. Dokładnie objaśnimy Ci wszystkie działania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku, a także odpowiemy na każde wątpliwości. Przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta!

Po czwarte lubimy wyzwania. Niestandardowy projekt? Takie zlecenia lubimy najbardziej! Wspólnie z Tobą znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Jakość

Sukces każdego projektu zależy od jakości wykonania wszystkich
mniejszych elementów, które wchodzą w jego skład. Jesteśmy tego w pełni świadomi i dlatego z najwyższą starannością podchodzimy do realizacji każdego zadania. Co więcej, każde rozwiązanie jest przez nas dokładnie testowane, co minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów podczas użytkowania strony internetowej.
rozwiń

Doświadczenie

W trakcie kilkunastu lat naszej działalności, mieliśmy możliwość współpracować
  z przedsiębiorcami z różnych branż. Realizowaliśmy projekty zarówno dla mniejszych biznesów, jak i dużych firm. Powiązane były z handlem, przemysłem, ale także z kulturą czy edukacją. Tworzyliśmy strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych, a także takie, które posiadały funkcjonalności w najwyższym stopniu dopasowane do klientów biznesowych. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam pracować wydajniej i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.
rozwiń

Wiedza

Cechą charakterystyczną naszej branży jest dynamicznie zmieniająca
się technologia. Co to oznacza? To, że musimy na bieżąco i stale śledzić trendy z zakresu IT, SEO, grafiki czy marketingu. My jednak nie tylko musimy, ale przede wszystkim chcemy to robić! Praca jest naszą pasją, a dzięki temu czujemy potrzebę ciągłego pogłębiania zarówno naszej wiedzy, jak i umiejętności. Co więcej, z chęcią dzielimy się zdobytymi przez nas informacjami oraz wykorzystujemy je podczas tworzenia niestandardowych projektów, których z przyjemnością się podejmujemy.
rozwiń

Zaangażowanie

Miarą naszych efektów pracy jest Twoje zadowolenie.
Zależy nam na satysfakcji klienta, a wręcz przewyższeniu Twoich oczekiwań. Dlatego też z całą mocą angażujemy się w projekty i w każde najmniejsze zadanie, jakie jest ich częścią. Bardzo ważny jest dla nas początkowy etap, czyli rozmowa. Uważnie wsłuchujemy się w Twoje opinie, potrzeby, a następnie wspólnie z Tobą omawiamy wszystkie możliwe rozwiązania. Nasi klienci mogą na nas liczyć także po zakończeniu współpracy.
rozwiń

Kompleksowość

Każdy projekt realizowany jest kompleksowo. Z najwyższą uwagą
  podchodzimy do najdrobniejszych szczegółów. Co więcej, nie tylko zbudujemy dla Ciebie stronę www lub sklep internetowy, ale także stworzymy oryginalną grafikę, teksty oraz wypozycjonujemy witrynę na sam szczyt wyszukiwarki! Nie tylko tworzenie stron internetowych, ale także SEO i marketing nie mają przed nami tajemnic.
rozwiń
Dlaczego ComputerSoft?
Bieg firmowy
Wspólne wyjscie w góry
Poznaj nas jeszcze lepiej
Poszukujesz agencji interaktywnej, która z zaangażowaniem będzie analizowała różne opcje, tak aby dopasować możliwie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu? Chcesz być w stałym kontakcie z wykonawcami strony www? Twój pomysł wymaga nietuzinkowego, oryginalnego podejścia do sprawy? Zależy Ci na łatwej obsłudze sklepu internetowego, a może na wyjątkowym designie? Dajemy Ci gwarancję, że z pełną uwagą przeanalizujemy wszystkie Twoje potrzeby. Twoja satysfakcja to dla nas priorytet.
Przede wszystkim działamy skutecznie. Uważnie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby klienta, a następnie proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań. W naszej agencji interaktywnej dotrzymujemy terminów, jednocześnie dbając o każdy szczegół projektu. Naszą siłą jest zgrany zespół – tworzony przez specjalistów i pasjonatów cechujących się dużą pomysłowością oraz zaangażowaniem. Natomiast całości dopełnia zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiążąca się z tym dobra organizacja pracy.
Bieg IT
Planowanie
Odwiedź Nas w biurze
Nasze atuty
Dołącz do nas!
Daily/Scrum
Spotkanie firmowe
Chcesz wspólnie z nami tworzyć wyjątkowe projekty? U nas nie ma miejsca na nudę. Projektujemy najlepsze rozwiązania dla firm działających w różnych branżach – począwszy od technologii, poprzez edukację i rozrywkę, po przemysł czy medycynę. W naszej agencji interaktywnej liczy się przede wszystkim zaangażowanie. Szukamy osób kreatywnych i otwartych na współpracę w zespole. W przyjaznej atmosferze i przy wsparciu całego teamu, otrzymujesz możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz realizowania własnych pomysłów.

poznaj nas

Zespół

Nasz zespół tworzą osoby profesjonalne i zaangażowane. Jesteśmy pasjonatami, którzy uwielbiają swoją pracę. Pomimo doświadczenia, wciąż doszkalamy się i zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Na bieżąco śledzimy trendy z zakresu projektowania i budowania stron internetowych, aby zawsze móc w pełni zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów.

poznaj nas

Zobacz opinie o nas

DOSKONAŁA

Na podstawie 131 opinii.

Lipińska Dorota
Lipińska Dorota
2022-06-13
Jestem zadowolona z profesjonalnie wykonanej usługi. Polecam!
Marta Głuszek
Marta Głuszek
2022-06-08
Polecam serdecznie agencję marketingową ComputerSoft. Tworzą nowoczesne, funkcjonalne i optymalne cenowo strony www oraz sklepy internetowe. Współpracuję z nimi od wielu już lat, bo jestem bardzo zadowolona zarówno z estetyki wykonanych prac, jak i z poziomu obsługi. Jeszcze raz polecam, bo na prawdę warto 😀👍
Mateusz Samiło
Mateusz Samiło
2022-05-31
Kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo, bardzo polecam!
Przemysław Jankowski
Przemysław Jankowski
2022-05-10
Dobry kontakt, cierpliwość, wdrażania wszelkich pomysłów klienta, polecam!
Label - Pro
Label - Pro
2022-05-10
Firma godna polecenia. Rzetelne podejście oraz natychmiastowe wsparcie techniczne. Wszystkie poprawki są wykonywane na bieżąco bez zbędnej zwłoki.A dobra obsługa w ramach gwarancji tylko potwierdza profesjonalizm Firmy i nasz trafny wybór.Z czystym sumieniem 👍
Radosław Rotman
Radosław Rotman
2022-05-10
Ostatnio firma ta zrobiła dla mnie stronę www z której jestem bardzo zadowolony. Przy omawianiu jak ma wyglądać strona, ze strony p. Piotra i p. Klaudii bardzo dużo życzliwości, cierpliwości i też profesjonalizmu. Dziękuję za współpracę 🙂
Witold Żołna
Witold Żołna
2022-03-16
Polecam. Sprawnie i konkretnie.
Iga Pelczarska
Iga Pelczarska
2022-02-24
Firma CSComputer wykonała dla mnie stronę www, jestem bardzo zadowolona ze współpracy, obsługi i efektu końcowego.
piotr fraczek
piotr fraczek
2022-02-11
Szczerze polecam współpracę. Profesjonalizm i gotowość w każdej chwili do pomocy i wsparcia.
Paweł Wargo
Paweł Wargo
2022-02-02
Korzystamy z usług firmy Pana Piotra i jesteśmy zadowoleni. Nawet jak mamy nawet bardziej wymagające pomysły zawsze otrzymujemy zwrotnie odpowiedź w postaci kompletnego rozwiązania wraz z wytłumaczeniem zasady działania. Zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Gdyby wszyscy pracowali jak firma Pana Piotra życie byłoby lepsze. Z czystym sumieniem polecam.