Zarząd

Władze spółki

Piotr Mroczek

Prezes Zarządu

Założyciel ComputerSoft w 2007 r.  Odpowiada za strategiczny rozwój firmy, finanse, kontakty z partnerami biznesowymi oraz prowadzi projekty informatyczne. 

Karierę rozpoczął od stanowiska testera oprogramowania w Banku Zachodnim WBK S.A.  Następnie przez pięć lat był związany z branżą finansową. Od 15 lat związany z firmami tworzącymi oprogramowanie. Pracował przy projektach programistycznych między innymi dla wrocławskiej Akademii Medycznej, Politechniki Wrocławskiej  czy przy projektach dla sektora bankowego. W swojej pracy łączy bogate doświadczenie w zarządzaniu w międzynarodowym środowisku (m.in. jako Team Leader w PGS Software ) z praktyczną wiedzą z obszaru IT zarówno w zakresie wdrożeń ERP jak i przy tworzenia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Uczestniczył w pracach nad wdrażaniem procesów zarządzania zespołami oraz standardami ISO 9001, ISO 27001.
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek Elektronika i Telekomunikacja. 

Prywatnie uwielbia każdy rodzaj aktywności fizycznej, w szczególności biegi oraz jazdę na nartach w okresie zimowym. W 2018 roku pokonując własne słabości ukończył Nocny Wrocławski Półmaraton, choć preferuje krótsze dystanse.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić