Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Internetowych

Chcesz rozwijać swoją firmę i zdobywać nowych klientów? Aktualne wyniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące?

W takim razie to najwyższa pora na działania z zakresu pozycjonowania.

Zobacz, co możemy zrobić, aby Twoja strona internetowa zajęła wyższą pozycję w wynikach wyszukiwarki.

Etapy pozycjonowania w naszej agencji interaktywnej

Ustalamy cel

Rozmawiamy z Tobą na temat Twoich oczekiwań. Najczęściej celem pozycjonowania strony www jest zwiększenie ruchu na stronie internetowej, a tym samym osiągnięcie wzrostu sprzedaży.

Moniterujemy wyniki

Stale sprawdzamy osiągnięte rezultaty. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować w konkretnej sytuacji. Nasza agencja interaktywna posiada duże doświadczenie z zakresu pozycjonowania, co pozwala nam podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie.

Analizujemy obecną sytuację

Sprawdzamy pozycje strony, jej obecną widoczność, a także frazy kluczowe pod którymi strona internetowa była dotychczas pozycjonowana. Co więcej, zaczynamy wybierać te słowa kluczowe, które będą najistotniejsze podczas dalszych działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej.

Wdrażamy określoną strategię

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji i wyborze strategii działań mających na celu podniesienie widoczności w sieci, rozpoczynamy działania SEO, dzięki którym Twoja strona internetowa zyska nowych klientów.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Zwiększenie sprzedaży

Twoja strona internetowa wskoczy na wyższą pozycję w wyszukiwarce, a dzięki temu dotrzesz do nowych klientów, a tym samym więcej zarobisz.

Rozpoznawalność firmy

Dzięki wyższej pozycji w wyszukiwarce, Twoja strona bądź sklep internetowy stanie się popularniejszy.

Przewaga nad konkurencją

Twój e-sklep lub strona www pojawi się wyżej w wynikach, a dzięki temu znacząco rosną szanse Twojej firmy na to, że to właśnie z jej oferty skorzystają użytkownicy Internetu.

Wzrost zaufania

Wyższa pozycja w wyszukiwarce internetowej kojarzy się użytkownikom z większymi, bardziej znanymi i jednocześnie stabilniejszymi firmami.

Długotrwałe efekty

Także po zakończeniu działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej, frazy kluczowe przez dłuższy czas powinny pozostać na zbliżonej pozycji.

Niskie koszty długoterminowe

Chociaż na efekty pozycjonowania sklepu internetowego bądź strony www należy poczekać to jednak koszty związane z pozycjonowaniem są znacznie niższe w porównaniu do szybkiej kampanii reklamowej.

Dzielimy się wiedzą

W czym możemy Ci pomóc?

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

To, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej, zależy od kilku czynników. Najistotniejsza jest obszerność zakresu działań,  a także konkurencyjność określonej branży. Z tego powodu cennik jest bardzo elastyczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt pozycjonowania Twojego sklepu internetowego albo strony www, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją interaktywną.

Jak długo się czeka na efekty pozycjonowania?

Pierwsze efekty prowadzenia działań z zakresu SEO mogą pojawić się po kilku tygodniach, ale także miesiącach. Z czego to wynika?

  • Duża konkurencja w branży – utrudnia prowadzenie działań SEO.
  • Jakość treści – im bardziej użyteczne i poprawne, tym lepiej.
  • Wiek strony www – nowe strony internetowe mają trudniej.

Warto jednak pamiętać, że pozycjonowanie wiąże się z wieloma korzyściami, a jego efekty są długotrwale.

Jak dowiem się o efektach prowadzonych działań SEO?

Nasza agencja interaktywna regularnie przesyła klientom raporty PDF dotyczące pozycji strony internetowej. Co więcej, otrzymasz od nas dostęp do automatycznego Systemu Monitorowania Pozycji, gdzie w każdej chwili możesz sprawdzić statystyki Twojego sklepu online bądź strony www. Ponadto, jeżeli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy w stanie przygotować bardziej złożoną analizę SEO strony internetowej.

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Działania SEO nie mają przed nami tajemnic. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje.