Strony internetowe Wrocław

Projektowanie i tworzenie stron internetowych we Wrocławiu

Twoja firma dopiero powstała, a może już funkcjonuje na rynku od pewnego czasu? Obecnie strona internetowa stanowi wizytówkę każdej profesjonalnie działającej firmy.
Daj się zauważyć w sieci, zdobądź zaufanie i nowych klientów! Posiadasz już własną stronę internetową, ale chcesz ją zmodyfikować? To świetnie, bo zajmujemy się również przebudową stron internetowych.

Jak tworzymy strony internetowe w naszej agencji interaktywnej we Wrocławiu?

Poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby

Dokładna analiza Twojej firmy, branży, konkurencji oraz zachowania potencjalnych klientów pozwoli nam stworzyć idealną stronę internetową. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania, aby efekt końcowy w pełni Cię usatysfakcjonował.

Oferujemy unikalne treści na stronę internetową

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wyjątkową grafikę oraz teksty na stronę www. Dzięki nim zbudujesz unikalny wizerunek swojej firmy oraz poprawisz widoczność strony internetowej w wyszukiwarce.

Projektujemy zgodnie z User Experience (UX)

Zadbamy o to, aby Twoja nowa strona www była przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Dzięki temu wywrze pozytywne wrażenie na Twoich klientach, którzy zapragną pozostać na niej dłużej i lepiej zapoznać się z Twoją ofertą.

Przeprowadzamy działania optymalizacyjne

Przykładamy dużą uwagę do optymalizacji strony internetowej. Wykonujemy czynności, dzięki którym Twoja strona www jest przyjazna dla robotów wyszukiwarek internetowych, a tym samym poprawia się jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

W czym możemy Ci pomóc?

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie dopiero po rozmowie z Tobą, a więc wtedy, gdy poznamy Twoje oczekiwania oraz specyfikę firmy, jak i branży, w której działasz. Czas tworzenia stron www różni się w zależności od tego, jak skomplikowany jest projekt. Dlatego skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci, ile czasu potrzebujemy na zbudowanie Twojej strony internetowej.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Podobnie, jak w przypadku czasu, jaki potrzebny jest na zaprojektowanie oraz zbudowanie strony www, koszt budowy strony internetowej zależny jest od tego, jak bardzo skomplikowany jest projekt, w tym jakiego rodzaju funkcjonalności zostały zastosowane. Zapraszamy do kontaktu – po tym, gdy dokładnie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania, nasza agencja interaktywna określi koszt strony internetowej.

Chcesz zbudować stronę internetową z naszą agencją interaktywną, ale nie mieszkasz we Wrocławiu?

Nic nie szkodzi! Obsługujemy klientów z całej Polski i nie tylko. Zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm – bez względu na to, czy obsługujemy klientów w siedzibie we Wrocławiu, czy też zdalnie.

Strony internetowe Wrocław – etapy tworzenia 

   1. Briefing

Pierwszym i zarazem najważniejszym krokiem w kierunku stworzenia wymarzonej strony internetowej jest poznanie potrzeb klienta. Podczas spotkania (na żywo lub online) omawiamy specyfikę Twojej branży, a także oczekiwania osób nabywających Twoje produkty lub korzystających z oferowanych usług. W celu usystematyzowania wszystkich informacji, możesz wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej brief, czyli formularz, który zawiera wszystkie ważne pytania związane z tworzeniem nowej strony www. 

  2. Planowanie i analiza

Na tym etapie jeszcze bardziej wgłębiamy się w istotne aspekty związane z Twoją działalnością. Zapoznajemy się z największymi konkurentami oraz sylwetkami klientów. Niezwykle istotne jest bowiem zrozumienie potrzeb oraz zachowania Twojej grupy docelowej. Dopiero wtedy możemy planować zarys funkcjonalny i graficzny strony internetowej.

  3. Projektowanie strony internetowej

Po otrzymaniu wielu cennych informacji, możemy rozpocząć projektowanie witryny. Funkcje, ułożenie treści, grafika – wszystkie elementy mają wpływ na to, jakie wrażenia wywoła nowa strona internetowa na Twoich klientach. Intuicyjne poruszanie się oraz przejrzystość i łatwość obsługi to najważniejsze kwestie, które przyczyniają się do tego, że użytkownik więcej czasu przeznaczy na zapoznawanie się z Twoją ofertą oraz chętniej dokona zakupu. Gotowy projekt strony internetowej przesyłamy do Twojej akceptacji. Wykonujemy ewentualne poprawki, a następnie przystępujemy do kodowania.

  4. Wdrożenie projektu strony internetowej 

Projekt strony internetowej wdrażamy na serwer roboczy, co umożliwia obejrzenie efektów naszej pracy. To ten moment, kiedy możesz upewnić się, że witryna wygląda i działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Jeżeli pewne kwestie budzą Twoje wątpliwości lub chciałbyś, aby zostały wprowadzone zmiany, wykonamy poprawki, które udoskonalą stronę.

  5. Implementacja strony internetowej

Stronę internetową wdrażamy na docelowy adres url. Zajmujemy się konfiguracją certyfikatu bezpieczeństwa, czasami również dodajemy narzędzia związane z promowaniem witryny, takie jak Google Analytics czy Google Tag Manager. Ponadto, optymalizujemy witrynę, tak aby nie tylko dobrze działała, ale również szybko ładowała się. 

  6. Testowanie strony internetowej

Wtedy, gdy Twoja wymarzona strona internetowa jest już gotowa, następuje etap testów. Sprawdzamy poprawne przechodzenie do określonych podstron, elementy klikalne, formularze kontaktowe, treść, a także inne kwestie, które składają się na poprawne działanie całej witryny. 

 Strony internetowe Wrocław – rodzaje

Strony internetowe typu One Page

Tego rodzaju strony internetowe składają się wyłącznie z jednej karty (strony). W tym przypadku eliminuje się budowę podstron. Nie oznacza to jednak, że witryna One Page nie może posiadać paska menu czy zostać podzielona na segmenty. Kliknięcie przekierowuje użytkownika do miejsca, w którym znajduje się określona treść. Można ją odnaleźć również poprzez zjechanie kursorem na sam dół strony internetowej. Czasami odbiorca może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że przez cały czas pozostaje na jednej, tej samej stronie internetowej

Strony internetowe typu One Page – dla kogo?

 • Dla mniejszych firm.
 • Dla start-upów.
 • Dla freelancerów.
 • Do prezentacji konkretnej, wybranej oferty. 

Jakie są zalety stron internetowych One Page?

 • Większa przejrzystość – użytkownik nie gubi się wśród zakładek.
 • Niskie koszty budowy – strona typu One Page jest mniej skomplikowana.
 • Łatwe korzystanie na urządzeniach mobilnych – tego rodzaju strony szybko się ładują.
 • Ekspozycja CTA – łatwo jest wyeksponować przyciski wzywające do podjęcia akcji, jak np. „zadzwoń teraz”. 

Jeżeli strony internetowe typu One Page wzbudziły Twoją ciekawość, skontaktuj się z naszą agencją interaktywną z Wrocławia, a podpowiemy, czy to dobry wybór dla Twojego biznesu.

Strony internetowe typu wizytówka

To najlepszy sposób na to, aby zaznaczyć obecność firmy w sieci. Strony internetowe w formie wizytówek prezentują najważniejsze informacje związane z oferowanymi usługami lub produktami. To przede wszystkim duża szansa dla stacjonarnych biznesów na zdobycie nowych klientów.

Strony internetowe typu wizytówka – dla kogo?

 • Dla małych i średnich firm.
 • Dla freelancerów.
 • Dla osób prowadzących jednoosobową działalność. 
 • Dla tych, którzy chcą pokazać swoją firmę w sieci.

Jakie są zalety stron wizytówek?

 • Niższa cena – strona jest mniej skomplikowana w tworzeniu.
 • Krótszy czas realizacji – dzięki niskiemu stopniowi zaawansowania.
 • Przejrzystość – witryna prezentuje najważniejsze informacje na temat firmy. 
 • Szybki czas wczytywania – ułatwia sprawne przeglądanie treści na urządzeniach mobilnych.

Strony internetowe Wrocław w formie wizytówek? Pomożemy Ci zaistnieć w sieci!

Strony internetowe z możliwością rezerwacji 

Umożliwienie szybkiej i łatwej rezerwacji terminu spotkania czy wykonania usługi sprawia, że klienci dużo chętniej korzystają z oferty. Szybkość i wygoda to często decydujące czynniki. Strony internetowe za pomocą których można dokonywać rezerwacji, sprawdzają się w wielu różnych branżach. 

Strony internetowe z możliwością rezerwacji – dla kogo?

 • Dla obiektów noclegowych.
 • Dla gastronomii.
 • Dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i spa.
 • Dla gabinetów lekarskich.
 • Dla wszystkich firm pragnących umożliwić klientom łatwe rezerwowanie terminów spotkań.

Dlaczego warto na stronie internetowej wdrożyć możliwość dokonywania rezerwacji?

 • Wygoda i szybkość dla klienta.
 • Mniej zapytań telefonicznych oraz mailowych dla firmy.
 • Łatwa i szybka obsługa.

Strony internetowe Wrocław z możliwością dokonywania rezerwacji to duże ułatwienie zarówno dla klientów, jak i firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się już teraz!

Strony internetowe WordPress

Łatwa w obsłudze, a jednocześnie funkcjonalna strona www stanowi skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów. Strony internetowe oparte na systemie WordPress zapewniają proste zarządzanie witryną, co oznacza, że wprowadzanie zmian lub dodawanie treści jest łatwe nawet dla osób niedoświadczonych. Natomiast możliwość wdrożenia licznych integracji i wielu dodatkowych funkcjonalności sprawia, że strony internetowe WordPress doskonale sprawdzają się w przypadku wielu różnorodnych działalności.

Jakie są zalety posiadania strony internetowej opartej o system WordPress?

 • Responsywność  – strona doskonale prezentuje się także na urządzeniach mobilnych.
 • Wtyczki – zapewniają liczne możliwości rozbudowy witryny.
 • Duża społeczność – oznacza duże szanse na szybkie rozwiązanie problemu.
 • Przyjazny interfejs – gwarantuje łatwe wprowadzanie zmian.

Więcej na temat stron internetowych WordPress.

Sklepy internetowe

W ostatnich latach zakupy przez Internet stały się nie tylko ważnym udogodnieniem, ale czasami wręcz koniecznością. Obecnie sklepy online cieszą się popularnością praktycznie w każdej grupie wiekowej. Szybkość, wygoda, dostępność oraz szeroki wybór to czynniki, które składają się na sukces e-commerce. Nasza agencja interaktywna z Wrocławia tworzy sklepy internetowe, które są intuicyjne i przejrzyste dla klienta oraz łatwe w obsłudze dla firmy. Budujemy sklepy online dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Jakie są zalety posiadania sklepu internetowego?

 • Sklep online zarabia 24 godziny na dobę.
 • Zdobywasz dotychczas niedostępnych klientów – z drugiego krańca kraju lub z zagranicy.
 • Możesz zredukować koszty poprzez ograniczenie sprzedaży stacjonarnej.

Więcej na temat sklepów internetowych.

Strony docelowe – Landing Page

Stronę docelową tworzy się przede wszystkim wówczas, gdy głównym zamiarem jest zachęcenie klienta do określonego działania. Takim działaniem może być telefoniczny lub mailowy kontakt z firmą czy zapisanie się na szkolenie lub webinar. Strony docelowe mogą także stanowić formę zapowiedzi nowych produktów lub prezentacji najnowszej promocji.  W związku z tym, strony internetowe typu Landing Page prezentują jedynie najważniejsze informacje oraz starają się przyciągnąć uwagę odbiorcy. 

Jakie są zalety posiadania strony internetowej typu Landing Page?

 • Doskonała prezentacja najważniejszych treści.
 • Zachęcenie odbiorcy do podjęcia wybranych działań.
 • Niskie koszty wykonania.
 • Ułatwione zbieranie danych kontaktowych.

Strony internetowe typu Landing Page – kiedy warto się zdecydować?

 • W celu skłonienia odbiorcy do podjęcia konkretnego działania.
 • W celu zaprezentowania wybranej oferty, promocji lub innej informacji.
 • Dla generowania leadów, czyli zbierania danych kontaktowych osób zainteresowanych ofertą. 
 • Jako uzupełnienie działań marketingowych, w celu osiągnięcia wyższej konwersji.

Portale ogłoszeniowe

Strony internetowe pełniące funkcję portalu ogłoszeniowego, umożliwiają publikację określonych informacji. Tego rodzaju witryny najczęściej posiadają opcję rejestracji użytkowników. Dobry serwis z ogłoszeniami powinien być przejrzysty oraz łatwy w edycji dla osób zarządzających. Strony internetowe służące jako portale z ogłoszeniami, sprawdzają się w branży nieruchomości, motoryzacyjnej, turystycznej oraz wielu innych.

Strony internetowe jako doskonały kanał pozyskiwania nowych klientów 

Strony internetowe można również podzielić na komercyjne i niekomercyjne, z których tylko pierwsze prowadzone są w celach zarobkowych. Jednak w każdym przypadku celem jest zyskanie jak największej liczby odbiorców. Internet sprawia, że strona www może wyświetlać się zarówno osobom z naszej miejscowości, jak i tym, które pochodzą z drugiej części kraju, jak i z całego świata. Stworzenie strony internetowej daje ogromne możliwości. Poszerzenie grona klientów, zwiększenie sprzedaży oraz lepsza rozpoznawalność marki zapewniają odpowiednie warunki do rozwoju firmy. 

Nowoczesne strony internetowe Wrocław

Nasze strony internetowe, które tworzymy zarówno dla firm z Wrocławia, jak i innych miast oraz krajów, są dopasowywane do konkretnych potrzeb danej firmy. Wdrażamy funkcjonalności, które pozwalają na swobodne i proste zarządzanie witryną, a także gwarantują jak najlepszą jakość obsługi klienta. Całość dopełnia nowoczesny design, zaprojektowany z myślą o preferencjach grupy docelowej oraz jak najlepszym odzwierciedleniu charakteru danej marki. 

Funkcjonalne strony internetowe Wrocław

Niezwykle ważne dla naszej agencji interaktywnej z Wrocławia jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu, dzięki któremu jesteśmy w stanie poznać wszystkie potrzeby oraz oczekiwania firmy. Na podstawie zgromadzonych informacji, tworzymy strony internetowe, które posiadają wszystkie niezbędne funkcjonalności. W efekcie końcowym, nasz klient jest w stanie zaoferować swoim odbiorcom wszystko to, co sprawi, że chętniej skorzystają z oferowanych usług lub produktów. 

Zoptymalizowane strony internetowe Wrocław 

Strony internetowe, które tworzymy we Wrocławiu, charakteryzują się zarówno wyjątkowym wyglądem, jak i doskonałą funkcjonalnością. Dbamy również o to, aby jak najlepiej prezentowały się na urządzeniach mobilnych, szybko ładowały się oraz były jak najbardziej przyjazne dla robotów wyszukiwarki Google. Poprzez wyższą pozycję w wyszukiwarce internetowej, strony internetowe osiągają lepszą widoczność, która z kolei prowadzi do zwiększenia sprzedaży oraz rozpoznawalności marki. 

Co zyskasz dzięki profesjonalnej stronie internetowej?

Dotrzesz do nowych odbiorców

Prowadzisz swój biznes stacjonarnie? Daj poznać się światu – a przynajmniej mieszkańcom Twojej miejscowości. Dzięki stronie internetowej wielu z nich dowie się o istnieniu Twojej firmy.

Ułatwisz klientom dostęp do informacji

Strona www sprawi, że każda zainteresowana osoba będzie mogła szybko i sprawnie wyszukać wszystkie niezbędne informacje m.in. o oferowanych usługach oraz promocjach.

Będziesz mieć lepszy kontakt z klientami

Twoi Klienci będą mogli kontaktować się z Tobą za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej. Co więcej, możesz tworzyć wpisy, w których odpowiesz na ich pytania, opowiesz co nieco o firmie czy przedstawisz swój zespół. Dzięki temu klienci obdarzą Cię większym zaufaniem.

Zwiększysz swoją wydajność

Unikalne treści, słowa kluczowe oraz odpowiednia optymalizacja strony www to sposób na to, aby pozycja Twojej witryny podskoczyła do góry w wynikach wyszukiwarki internetowej, a tym samym, aby Twoja firma stała się lepiej widoczna i zyskała więcej Klientów.

Ułatwisz dostęp do swoich usług

Twoja strona internetowa może umożliwiać użytkownikom rejestrację, a następnie dostęp do specjalnej strefy (jak na przykład strefa słuchacza w przypadku szkoły językowej). Twoi Klienci będą mogli w każdej chwili sprawdzić szczegóły usług z których aktualnie korzystają.

Zbudujesz właściwy wizerunek firmy

Profesjonalna strona WWW zawierająca unikalną grafikę oraz teksty, pomoże Ci zbudować odpowiedni wizerunek firmy. Twoi Klienci nabiorą do Ciebie więcej zaufania i chętniej skorzystają z oferowanych usług.

 

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych stron internetowych, które spełniają najwyższe wymagania. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów!

Więcej o stronach internetowych

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje stron internetowych.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić