Sklepy internetowe

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych we Wrocławiu

Według najnowszego raportu Gemius w 2020 roku 73% Polaków zadeklarowało robienie zakupów online. Prowadzenie sklepu internetowego przestało już pełnić funkcję dodatku, a coraz częściej jest koniecznością.

Nasza agencja interaktywna z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu sklepów internetowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zależy nam na tym, aby sklep online był przyjazny zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów.

Wieloletnie doświadczenie, stale pogłębiana wiedza oraz ogromna pasja sprawiają, że nasze realizacje są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne oraz proste w obsłudze.

Zbuduj z nami sklep internetowy, dzięki któremu odniesiesz sukces!

Proces tworzenia sklepu internetowego w naszej agencji interaktywnej we Wrocławiu

Omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania

Chcemy, aby sprzedaż online była dla Ciebie źródłem satysfakcji. Dlatego tak ważna jest dla nas rozmowa. Zależy nam, aby jak najlepiej poznać Twoje potrzeby oraz oczekiwania względem funkcjonalności i wyglądu sklepu internetowego. Kładziemy nacisk na to, aby wyróżniał się na tle konkurencji ciekawym designem i wyjątkową użytecznością.

Optymalizujemy pod kątem urządzeń moblinych

Przykładamy dużą wagę do dostosowania sklepu internetowego do wyświetlania na telefonach komórkowych. Zbyt małe elementy klikalne, niewygodna nawigacja, rozjeżdżający się tekst… Nawet u cierpliwego klienta z pewnością wzbudzi to irytację. Warto pamiętać, że już teraz ogromna część osób posługuje się smartfonem w celu zrobienia zakupów, a w najbliższej przyszłości takich klientów będzie jeszcze więcej – na co wskazuje analiza trendów w e-commerce.

Projektując kierujemy się user experience

Dobry UX sprawi, że klient będzie chciał dłużej pozostać na stronie. Znając Twoje cele, konkurencję , a także sylwetki klientów, zastosujemy odpowiednie rozwiązania e-commerce. Dzięki temu robienie zakupów w Twoim sklepie internetowym będzie dla klientów czystą przyjemnością.

Przeprowadzimy niezbędne działania optymalizacyjne

Podejmujemy czynności, dzięki którym Twój sklep internetowy jest nie tylko przyjazny dla użytkowników, ale także dla robotów wyszukiwarki internetowej. Optymalizacja sklepu pozwoli zdobyć Ci nowych klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż i wygenerować większy zysk.

Tworzymy funkcjonalny i dopasowany do potrzeb sklep internetowy

Możemy stworzyć dla Ciebie sklep w oparciu o silnik PrestaShop lub WooCommerce. Obie platformy do sprzedaży są kompleksowe, bezpieczne i proste w obsłudze. Wspólnie omówimy ich cechy, a następnie dopasujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Usprawniamy działania w sprzedaży za pomocą systemu Baselinker

Zaproponujemy Ci rozwiązanie, dzięki któremu z jednego miejsca możesz łatwo zarządzać różnymi kanałami sprzedaży. System BaseLinker umożliwia integrację z takimi serwisami, jak Allegro, Amazon czy eBay, a także z firmami kurierskimi bądź księgowością. Dzięki niemu usprawnisz proces sprzedaży oraz ograniczysz ryzyko powstawania błędów.

W czym możemy Ci pomóc?

Sklep zarabia 24h na dobę

Gdy sklep stacjonarny jest już nieczynny, Ty wciąż zarabiasz. Co więcej, nie obowiązuje Cię zakaz handlu w niedziele i święta. Twoi klienci mogą robić zakupy nie tylko o dowolnej porze, ale również z dowolnego miejsca. Szybkość i wygoda kupowania to obecnie priorytet.

Zobaczysz dotychczas niedostępnych klientów

Sklep internetowy pozwoli Ci dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców niż ma to miejsce w przypadku sklepu stacjonarnego. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje produkty stały się popularne na drugim końcu kraju lub jeszcze dalej.

Docierasz do zainteresowanych odbiorców

Sprzedaż przez Internet pozwala na nieograniczoną terytorialnie reklamę. Pamiętaj, że oferty reklamowe z Google Ads stanowią najefektywniejszą metodę dotarcia do zainteresowanych osób. Tym samym masz duże szanse na to, że Twój sklep odwiedzi wielu potencjalnych klientów.

W sieci taniej niż stacjonarnie

Niewątpliwym atutem jest redukcja kosztów. Możesz zrezygnować z utrzymywania części stacjonarnych punktów sprzedaży, czy nawet całkowicie przejść na działalność e-commerce. Co więcej, powierzchnię sklepu możesz zagospodarować jako część składową lub produkcyjną. Nie płacisz także za wynajem lokalu.

Dzielimy się wiedzą

Co zyskasz dzięki prowadzeniu sklepu internetowego?

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych sklepów internetowych, które spełniają najwyższe wymagania, co potwierdzają zadowoleni klienci. Ty również możesz dołączyć do ich grona!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje sklepów.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić