Strona internetowa dla przedszkola

Tworzysz przedszkole wysokiej jakości usług i unikatowym charakterze? My stworzymy dla Ciebie stronę internetowym podkreślającą atuty placówki oraz dostosowaną do Twoich potrzeb.

Prosta w obsłudze, intuicyjna i estetyczna – taka może być Twoja strona internetowa.

Portfolio

Strony internetowe dla przedszkoli muszą przede wszystkim podkreślać potencjał oraz wysoką jakość oferty. Dodatkowo istotnym elementem jest akcentowanie przyjaznego wizerunku placówki oraz estetyczne wykonanie witryny. Intuicyjna nawigacja oraz prezentowanie treści w nieszablonowy sposób, to kolejne czynniki wpływające na pozytywny odbiór Twojej strony www przez potencjalnych klientów. 

Wykonane przez nas strony internetowe dla przedszkoli zostały dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. To, na czym skupiamy się podczas realizacji stron dla przedszkoli, to przede wszystkim czytelne przedstawienie oferty, zaakcentowanie mocnych stron, unikalna prezentacja osiągnięć oraz czytelne przedstawienie danych kontaktowych.

ikona kalendarza grudzień 2022

ZS17

Zespół Szkół nr 17 we Wrocławiu

Funkcjonalna strona internetowa dla zespołu szkół we Wrocławiu.

ikona kalendarza październik 2021

Inżynieria Procesów

Wsparcie dla przedsiębiorców

Firma oferująca wsparcie przedsiębiorcom w postaci różnego rodzaju szkoleń i audytów. Zaprojektowaliśmy atrakcyjną wizualnie, intuicyjną stronę internetową, która umożliwia szybki kontakt.

ikona kalendarza maj 2022

Językosfera

Portal językowy

Nauka języka obcego powinna być przede wszystkim interesująca. Dla szkoły języka angielskiego stworzyliśmy przyjazną, intuicyjną stronę internetową, która umożliwia szybkie zapisanie się na lekcję próbną, a także odnalezienie wszystkich istotnych informacji.

ikona kalendarza kwiecień 2021

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

Branża medyczna

Strona dla dla Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych we Wrocławiu.

ikona kalendarza czerwiec 2021

EdWings

Platforma edukacyjna

Strona internetowa firmy zajmującej się kompleksową edukacją dzieci i młodzieży.

ikona kalendarza styczeń 2021

Politechnika Wrocławska

LIMRiPP

Strona dla LIMRiPP Politechniki Wrocławskiej stanowi wizytówkę katedry oraz gromadzi informacje dotyczące działalności naukowej. Strona została dostosowana do wyświetlania na formatach mobilnych.

CENNIK
Strona internetowa dla przedszkola

Biorąc pod uwagę różnorodne potrzeby instytucji opiekuńczo-wychowawczych, opracowaliśmy specjalne pakiety cenowe. W zależności jak rozbudowana ma być Twoja strona internetowa, możesz wybrać taką, która najbardziej spełni Twoje oczekiwania.

PAKIET
BASIC

Wizytówka One-Page do prezentacji podstawowych informacji

Strona wizytówka, przewijana. Przeznaczona dla firm/osób prywatnych , które potrzebują do prezentacji podstawowych informacji

2200zł (netto)

Wystawiamy fakturę VAT 23%

Projekt:

Technologia:

Zasady współpracy:

Opcjonalnie:

Czas realizacji projektu:

4 DNI ROBOCZE

PAKIET
OPTIMAL

Wizerunkowa z większą ilością zakładek

Strona jest skierowana do firm z reprezentacyjnym wyglądem ze zdjęciami

3700zł (netto)

Wystawiamy fakturę VAT 23%

Projekt:

Technologia:

Zasady współpracy:

Opcjonalnie:

Czas realizacji projektu:

10 DNI ROBOCZE

PAKIET
PREMIUM

Dedykowana strona firmowa

Najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu, wsparcie biznesowe i marketingowe

od 5900zł (netto)

Wystawiamy fakturę VAT 23%

Projekt:

Technologia:

Zasady współpracy:

Opcjonalnie:

Czas realizacji projektu:

DO UZGODNIENIA

Zobacz opinie o nas

DOSKONAŁA

Na podstawie 125 opinii

Lipińska Dorota

13 maj 2022

Jestem zadowolona z profesjonalnie wykonanej usługi. Polecam! Podoba mi się

Ewelina Winkowska

10 kwiecień 2022

Mam mega satysfację że trafiłam właśnie do ComputerSoft ! Ekipa jest naprawdę numer 1 we Wrocławiu. Super!

Karolina Sobieska

19 luty 2022

Bardzo profesjonalna i szybka odpowiedź na zgłaszane potrzeby. Bardzo polecam!

URWIS DMUCHAŃCE

6 marzec 2022

Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem, szybki czas realizacji, i pełen profesjonalizm. Szczerze Polecam !

Marta Głuszek

04 maj 2022

Polecam serdecznie agencję marketingową ComputerSoft. Tworzą nowoczesne, funkcjonalne i optymalne cenowo strony www oraz sklepy internetowe. Współpracuję z nimi od wielu już lat, bo jestem bardzo zadowolona zarówno z estetyki wykonanych prac, jak i z poziomu obsługi. Jeszcze raz polecam, bo na prawdę warto 😀👍

Poprzednie
Następne

DOSKONAŁA

Na podstawie 72 opinii

Bogna Oh

11 styczeń 2013

poleca

Polecam- bardzo dobry kontakt, klient jest na bieżąco informowany o postępach, solidnie wykonana praca 🙂

Julia Ferenets

7 kwiecień 2017

poleca

Śmiało polecam! Rzetelna i profesjonalna obsługa,doświadczony zespół pracowników, szybkie i skuteczne działania. Dziękujemy.

Anna De

19 wrzesień 2019

poleca

Bardzo dziękujemy za uruchomienie strony internetowej naszej placówki. Problem z którym borykaliśmy się przez kilka miesięcy został rozwiązany błyskawicznie. Polecam. Pełen profesjonalizm!

Agnieszka Spychała - Molik

11 styczeń 2020

poleca

Polecam firmę ComputerSoft. Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panem Piotrem. Szczerze polecam 🙂

Poprzednie
Następne

Strona internetowa dla przedszkola – czy to się opłaca?

Zainteresowanie placówkami opiekuńczo-wychowawczymi w dzisiejszych czasach jest bardzo duże. Każdego dnia tysiące osób poszukuje odpowiedniego przedszkola, które spełni wymagania opiekuna i potrzeby dziecka. Gdzie szukają polecanych placówek? Przede wszystkim w internecie. Posiadanie strony internetowej przedszkola pozwoli Ci dotrzeć do wielu nowych odbiorców. Strona internetowa to doskonałe rozwiązanie, aby zaprezentować swoją ofertę, podkreślić atuty oraz zwiększyć zasięgi swojej działalności.

A czy wiesz, że posiadanie strony internetowej, nie tylko sprawi, że Twoje przedszkole będzie bardziej rozpoznawalne, ale także Ty zyskasz cenny czas? Wykorzystanie formularzu kontaktowego czy wdrożenie automatycznego czatu pozwoli zainteresowanym kontaktować się z Tobą o każdej porze.

Dlaczego warto?

Optymalizacja

Przeprowadzamy działania związane z optymalizacją strony internetowej. Dzięki temu tworzone przez nas strony dla przedszkoli mają szansę na zdobycie wysokich miejsc w wynikach wyszukiwarki.

Responsywność

Nasze strony internetowe są responsywne, czyli dopasowują się do okna przeglądarki. Oznacza to, że prezentują się równie dobrze na komputerze, jak i na telefonie komórkowym lub tablecie.

Dedykowane treści

Możemy stworzyć dla Ciebie wszystkie lub część treści, które wstawimy na Twoją stronę internetową. Zaprojektujemy unikalną grafikę oraz napiszemy teksty, które przyciągną uwagę Twoich odbiorców.

System CMS

Tworzymy strony internetowe dla przedszkoli w oparciu o system WordPress, który jest jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Zapewnia intuicyjną, łatwą obsługę, dzięki czemu samodzielnie możesz zarządzać treścią na stronie.

Gwarancja

Tworzymy strony internetowe o wysokiej jakości, które są w pełni funkcjonalne oraz zoptymalizowane. Dlatego w ramach naszych pakietów cenowych, zapewniamy gwarancję z możliwością przedłużenia.

Hosting

W naszej agencji interaktywnej oferujemy nie tylko zarządzanie serwerami, ale również możemy zaproponować Ci skorzystanie z naszego własnego, dedykowanego serwera. Możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie.

FAQ - Strona internetowa dla przedszkola

Jak wygląda realizacja strony internetowej dla przedszkola?

Każda podejmowana przez nas współpraca rozpoczyna się krótką rozmową w trakcie, której omawiamy oczekiwania naszych klientów. Aby lepiej poznać wymagania branży, w której działa nasz klient, robimy research rynku oraz konkurencji. Kolejnym krokiem jest projekt strony internetowej Twojej placówki, który wdrażamy na serwer roboczy. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja witryna. Po Twojej akceptacji, przystępujemy do wdrażania strony internetowej na docelowy adres url. Na koniec wykonujemy testy, które mają na celu wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości oraz zminimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii w przyszłości.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?

W zależności od stopnia rozbudowania i skomplikowania strony internetowej przedszkola, czas na zrealizowanie projektu będzie się różnił. Im strona www jest bardziej rozbudowana, tym więcej czasu potrzeba na jej stworzenie. Natomiast zdając sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas dla każdego klienta, przygotowaliśmy trzy różne pakiety, które znajdziesz na tej stronie, w sekcji „Cennik”. Każdy pakiet określa czas realizacji projektu.

Jakie korzyści może dać strona internetowa dla przedszkola?

Strona internetowa może przynieść wiele korzyści dla przedszkola. Przede wszystkim stanowi wirtualną wizytówkę, dzięki której rodzice poszukujący placówki dla swoich dzieci, mogą dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. Witryna może stanowić również miejsce informowania o aktualnościach, z których klienci mogą dowiedzieć się, co dzieje się w przedszkolu. Kolejną zaletą strony www jest możliwość reklamowania i pozyskiwania nowych klientów.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić