Jeden z najpopularniejszych na świecie systemów, który pozwala na stworzenie oryginalnej strony internetowej, sklepu, bloga bądź aplikacji. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim intuicyjnej i prostej obsłudze.

Strony internetowe WordPress

Responsywna strona WWW to idealny sposób w celu pokazania siebie lub swoją firmę w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówkowych jak i rozbudowanych stron branżowych. Zarówno sklepy, jak i strony, tworzymy w zgodności z Responsive Web Desing, czyli technice, której celem jest dopasowanie strony do różnych rozdzielczości urządzeń.

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty panel administracyjny  i edytor wizualny pozwala na bardzo łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny przypomina popularnego Worda, jest to tzw. WYSIWYG.  Dodatkowo opcją jest możliwość instalowania wtyczek które wzbogacą nasz edytor. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie. WordPress to także możliwość nieograniczonej rozbudowy strony w późniejszym czasie.

WordPress to niezwykle wszechstronna platforma. Umożliwia zbudowanie zarówno bloga, złożonej strony www, jak i sklepu internetowego. Wtyczka WooCommerce powstała z myślą o prowadzeniu efektywnej sprzedaży w handlu elektronicznym. System oferuje niezbędne funkcjonalności, a także nieograniczone możliwości rozbudowy. W przypadku posiadania zarówno strony internetowej, jak i sklepu dzięki WordPress można z łatwością zarządzać nimi poprzez jeden panel administratora.

Strona internetowa oparta na WordPress to możliwość licznych integracji. Dzięki swojej popularności, dostawcy różnych usług oferują rozwiązania, które można łatwo połączyć ze stroną zbudowaną w systemie WordPress. Sprawia to, że w bardzo szybki i prosty sposób, strona internetowa zostanie sprzężona z serwisami typu Allegro, Ceneo, a także bramkami płatności, firmami kurierskimi czy też ze sklepem na Facebooku lub Instagramie.

WordPress jest doskonale przystosowany do stworzenia strony zoptymalizowanej pod kątem SEO. Strony internetowe zbudowane na silniku WordPress osiągają wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Co więcej, system posiada wtyczki umożliwiające efektywniejsze pozycjonowanie. Dzięki WordPress prowadzenie działań w zakresie SEO jest znacznie ułatwione. To wszystko sprawia, że strona internetowa zyskuje wielu odwiedzających.

WordPress to także szeroki wybór narzędzi, które pomagają organizować posty. Ta niezwykle intuicyjna platforma sprawia, że kategoryzowanie treści bądź planowanie ich publikacji jest naprawdę bardzo proste i szybkie. Strony internetowe oparte na WordPress pozwalają zarządzać wieloma treściami jednocześnie, dzięki czemu publikacja dużej ilości artykułów czy innych wpisów nie stanowi żadnego obciążenia.

Czy WordPress jest dla Ciebie?

1

Szukasz łatwego w obsłudze systemu?
WordPress stanowi świetny wybór również dla początkujących osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stroną internetową.

2

Zależy Ci na niedrogim rozwiązaniu?
Jest to darmowe narzędzie, które posiada rozbudowaną kolekcję bezpłatnych szablonów, jakie można dowolnie wykorzystać.

3

Chcesz łatwo zarządzać wieloma treściami?
Za pomocą WordPress z łatwością możesz dodawać oraz edytować wszelkiego rodzaju treści.

4

Zależy Ci na elastyczności?
WordPress oferuje możliwość rozszerzania Twojej strony internetowej bądź sklepu o kolejne funkcjonalności – w zależności od Twoich potrzeb.

Jak stworzyć stronę z WordPress?

1. Zainstaluj oprogramowanie WordPress.

2. Zaprojektuj swoją witrynę.

3. Skonfiguruj ustawienia.

4. Aktywuj swoją stronę lub sklep internetowy.

Co zyskasz z WordPress?

Przyjazny interfejs

WordPress jest niezwykle przystępny w obsłudze nawet dla użytkowników nie posiadających żadnego doświadczenia ani wiedzy z zakresu IT.

Wiele możliwości zastosowania

W oparciu o WordPress można zbudować nie tylko blog czy stronę internetową, ale także sprawnie funkcjonujący sklep online.

Liczne możliwości personalizacji

Istnieje możliwość skorzystania z tysięcy różnorodnych darmowych szablonów i motywów, dzięki którym personalizacja strony internetowej jest jeszcze łatwiejsza.

Duża społeczność

Ze względu na ogromną popularność, istnieje bardzo duża grupa osób dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu użytkowania WordPress, co znacznie przyspiesza rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Lepsza widoczność

WordPress wspiera w pozycjonowaniu między innymi poprzez wbudowane funkcje, takie jak tagi oraz kategorie. Dzięki temu rosną szanse na zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce.

Możliwość rozbudowy

Dzięki licznym wtyczkom, istnieje możliwość rozbudowy strony bądź sklepu internetowego o dodatkowe funkcjonalności, w zależności od potrzeb oraz oczekiwań klientów.

Jeden panel administratora

W przypadku posiadania zarówno strony internetowej, jak i sklepu www, dzięki WordPress z łatwością można zarządzać nimi poprzez jeden panel administratora.

Integracje

WordPress umożliwia dokonywanie wielu integracji. W łatwy sposób można połączyć stronę internetową z serwisami, takimi jak Allegro, Ceneo czy firmami kurierskimi.

Pozostałe usługi

Platforma usług w chmurze, która jest szczególnie polecana większym, stale rozwijającym się firmom.

To rozwiązanie dla małych i średnich firm, których asortyment na wirtualnych półkach nie przekroczy kilkunastu tysięcy produktów.

Framework dzięki któremu proces tworzenia aplikacji przebiega znacznie szybciej.

Odznaczający się wydajnością open-sourcowy framework PHP, który usprawnia proces budowania aplikacji.

Dzięki automatyzacji, integracje umożliwiają łatwe i sprawne zarządzanie wszystkimi procesami.

Dzielimy się wiedzą

szybki kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Piotr Mroczek

CEO/Project Manager

Monika Mroczek

Marketing Specialist