Open-sourcowy framework PHP, który jest szybki, bezpieczny oraz zapewnia dostęp do gotowych komponentów oraz wielu różnych narzędzi usprawniających tworzenie aplikacji. Wszystko to sprawia, że z powodzeniem jest wykorzystywany w wielu branżach.

Czy Laravel jest dla Ciebie?

1

Zależy Ci na długoterminowym działaniu?
Laravel dostosowuje się do zmian na rynku oraz do nowych trendów, dzięki czemu Twoja firma zawsze będzie na czasie.

2

Chcesz oszczędzić czas?
Dzięki Laravel tworzenie aplikacji przebiega znacznie szybciej. Co więcej, framework ten pozwala szybko rozpocząć pracę nad projektem, jako że nie wymaga zbyt szczegółowej konfiguracji.

3

Szukasz niezawodnego rozwiązania?
Laravel zawiera paczki, które stworzono w odpowiedzi na potrzeby e-commerce. Ich działanie nie jest zależne od systemu, a to oznacza, że nie zdarzy się sytuacja, w której sklep doświadcza opóźnienia w wyniku aktualizacji systemu.

4

Sprzedajesz większą ilość produktów?
Dzięki odpowiednim technikom, Laravel odznacza się wysoką wydajnością. Oznacza to, że między innymi zapewnia szybkie ładowanie się stron. To ma natomiast niebagatelne znaczenie w przypadku wzmożonego ruchu.

Co zyskasz z Laravel

Gotowe rozwiązania

Laravel wyposażony jest w paczki zawierające określone funkcje, które zostały stworzone specjalnie pod oczekiwania e-commerce. Można także dopasować je pod własne potrzeby.

Możliwość rozbudowy

Dzięki różnorodnym wbudowanym funkcjonalnościom można tworzyć zarówno proste, jak i te znacznie bardziej rozbudowane projekty.

Wysoki poziom ochrony przed atakami

Dzięki wbudowanej ochronie Cross-site scripting (XSS), Cross-site request forgery (CSRF) oraz SQL injection, Laravell zapewnia skuteczną ochronę dla bazy danych.

Wysoka wydajność

Redukowanie zużywanej pamięci czy indeksowanie baz danych to tylko niektóre metody mające na celu przyspieszenie działania stron opartych na Laravel.

System szablonów Blade

Dedykowane szablony cechujące się wysoką intuicyjnością. Posiadają wszelkie niezbędne funkcje konieczne do łatwej obsługi.

Spójna całość

Przejrzysty oraz zorganizowany kod sprawia, że stworzony w oparciu o Laravel projekt jest spójny oraz funkcjonuje w prawidłowy sposób.

Szybka realizacja projektu

Laravel posiada specjalną linię komend, dzięki której można znacznie przyspieszyć prace związane z tworzeniem sklepu. Najczęściej stosowane komponenty są możliwe do wykonania za pomocą jednej komendy.

Integracja usług mailowych

Istnieje możliwość wprowadzenia opartych o chmurę usług mailingowych działających na wielu kanałach.

Pozostałe usługi

Platforma usług w chmurze, która jest szczególnie polecana większym, stale rozwijającym się firmom.

To rozwiązanie dla małych i średnich firm, których asortyment na wirtualnych półkach nie przekroczy kilkunastu tysięcy produktów.

Umożliwia zbudowanie zarówno bloga, złożonej strony www, jak i sklepu internetowego.

Framework dzięki któremu proces tworzenia aplikacji przebiega znacznie szybciej.

Dzięki automatyzacji, integracje umożliwiają łatwe i sprawne zarządzanie wszystkimi procesami.

Dzielimy się wiedzą

szybki kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Piotr Mroczek

CEO/Project Manager

Monika Mroczek

Marketing Specialist

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić