Bądź na bieżąco

Regularnie piszemy dla Was teksty związane z branżą e-commerce, tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem. Zachęcamy do śledzenia nowości.

Polecane artykuły

Ostatnie wpisy

W erze cyfrowej, gdzie pierwsze wrażenie odgrywa kluczową rolę w procesie podejmowania decyzji, udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej staje się nieodłącznym elementem budowania marki i wizerunku firmy. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalną fotografię dla swojej firmy.
Sztuczna inteligencja (AI) od dawna jest przedmiotem fascynacji i badań naukowych. Jej postęp znacząco wpłynął na różne aspekty naszego życia, a jednym z najbardziej intrygujących aspektów jest rozwój rozmówców wirtualnych, takich jak ChatGPT. W tym artykule przyjrzymy się, jak ChatGPT ewoluował i jakie nowości w dziedzinie SI przewidujemy na przyszłość.
Żyjemy w erze cyfrowej, gdzie internet jest głównym źródłem informacji i biznesów, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania stanowi klucz do sukcesu. Aby osiągnąć dobrą widoczność wśród milionów stron internetowych, przedsiębiorcy i specjaliści ds. marketingu skupiają się na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Jednak wraz z rozwojem technologii, szczególną uwagę przyciąga wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) przy pozycjonowaniu stron. Wprowadzenie AI do dziedziny SEO otwiera nowe perspektywy i oferuje wiele korzyści, które warto poznać.
Pojęcie User Experience, czyli w skrócie UX, powiązane jest z doświadczeniami użytkowników oraz ich wrażeniami podczas korzystania z danej strony internetowej. Obecnie dużo mówi się o tym, jak bardzo użyteczna i przyszłościowa jest branża UX. Specjaliści zajmujący się tą dziedziną, analizują szereg czynników, jakie wpływają na UX. Należy do nich między innymi design, czyli wygląd strony internetowej, jej estetyka, nawigacja, rozmieszczenie określonych elementów, umiejscowienie przycisków CTA, a także jakość treści.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić