blog

Połączenie EstiCRM z WordPress

Ten post zawiera 737 słów i 5038 znaków.
Przeczytanie tego posta zajmuje około 3 minut.

Dla Brokerty – firmy działającej w branży nieruchomości – wdrożyliśmy integrację WordPress z programem Esti CRM. Sprawdź, jakie są zalety takiego rozwiązania oraz dlaczego warto się na nie zdecydować.

Współpraca z Brokerty

Jakiś czas temu nasza agencja interaktywna nawiązała współpracę z firmą Brokerty, zrzeszającą najlepszych specjalistów z branży nieruchomości. Klienci mogą więc liczyć na kompleksową obsługę doświadczonych agentów nieruchomości, doradców finansowych oraz brokerów ubezpieczeniowych. Na stronie internetowej Brokerty znajduje się szeroka baza ofert nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż.

Strona www firmy Brokerty miała umożliwiać sprawne wyszukiwanie ofert nieruchomości. Tym samym nasz klient szukał takiego rozwiązania, które pozwoli mu łatwo zarządzać wszystkimi ofertami oraz umożliwi ich szybkie przesyłanie na różnego rodzaju portale związane z branżą nieruchomościami.

Co zrobiła nasza agencja interaktywna?

Chcieliśmy umożliwić naszemu klientowi szybkie przesyłanie ofert na portale ogłoszeniowe i na stronę www. Natomiast osobom poszukującym mieszkania, pragnęliśmy zapewnić możliwość szybkiego odnajdowania konkretnych ofert. Dlatego też stworzyliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która poprzez liczne filtry umożliwia szybkie i wygodne odnajdowanie najlepiej dopasowanych ofert domów oraz mieszkań. W tym celu wdrożyliśmy integrację EstiCRM z WordPress.

Integracja WordPress z EstiCRM

Obecnie w sieci możemy natknąć się na ogromną liczbę portali z ogłoszeniami, takich jak Otodom, Morizon czy Domy.pl. Samodzielne przesyłanie pojedynczych ofert mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem byłoby nie tylko bardzo czasochłonne i obarczone ryzykiem popełnienia błędów, ale również ręczne wstawianie tychże ofert na stronę internetową agenta nieruchomości, z pewnością okazałoby się niezwykle mozolnym zadaniem.

EstiCRM to program, który został stworzony na miarę potrzeb branży nieruchomości.  Integracja EstiCRM z WordPress umożliwiła nam stworzenie zaawansowanej wyszukiwarki ofert sprzedaży mieszkań. Program jest w pełni zautomatyzowany – wszelkie oferty są co godzinę automatycznie zaciągane z EstiCRM na stronę internetową wykonaną w oparciu o system WordPress.

Jakie są korzyści z integracji WordPress z EstiCRM?

  • Integracja bazy ofert nieruchomości z portalami ogłoszeniowymi.
  • Szybki, stabilny i automatyczny eksport ofert na własną stronę internetową.
  • Przesyłanie na stronę www zarówno tekstu, jak i zdjęć.
  • Wszystkie paczki wysyłane są w interwale co godzinę.
  • Możliwość samodzielnego wykonania eksportu całościowego, czyli wysyłki całej bazy ofert.

Program Esti CRM posiada własny format EstiCRM XML, będący wierną kopią danych w systemie EstiCRM. Alternatywnie proponowane są popularne formaty XML, takie jak Gratka XML czy Otodom XML, które są doskonale udokumentowane oraz ogólnodostępne. Wszystkie te formaty można samodzielnie wyeksportować na dowolny serwer FTP.

Integracja WordPress z EstiCRM – dlaczego warto?

  • Oszczędzasz czas – zarówno eksport ofert, jak i ich aktualizacje mogą odbywać się automatycznie. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu, który możesz spożytkować na inne zadania, które są ważne dla rozwoju Twojego biznesu.

  • Minimalizujesz ryzyko popełnienia błędu – ręczne dodawanie ofert jest nie tylko niezwykle męczące i czasochłonne, ale także sprzyja popełnianiu pomyłek. W rezultacie możemy wprowadzić klienta w błąd, co może bardzo negatywnie wpłynąć na wizerunek całej firmy.

  • Łatwo kontrolujesz – Integracja WordPressa z EstiCRM sprawia, że nie musisz martwić się o ręczne wprowadzanie zmian w treści ofert czy też usuwanie tych, które nie są już aktualne. Automatyczne aktualizacje zapewniają niezwykle wygodną kontrolę.

  • Zyskujesz klientów – rozbudowana wyszukiwarka ofert nieruchomości na stronie internetowej, pozwala klientom w szybki i łatwy sposób wyszukać interesujące ich mieszkania na sprzedaż. Możliwość wyboru rodzaju nieruchomości, powierzchni, zakresu ceny, agenta oraz słów kluczowych, jest nieocenione podczas poszukiwania wymarzonego lokum.

Nasza agencja interaktywna wdroży dla Twojego biura nieruchomości integrację WordPress z EstiCRM

Szybkie, automatyczne przesyłanie ofert na stronę www biura nieruchomości oraz możliwość precyzyjnego wyszukiwania konkretnych propozycji – posiadających określone, pożądane przez danego klienta cechy – to najważniejsze atuty integracji systemu WordPress z EstiCRM.

Zastanawiasz się nad wdrożeniem takiego rozwiązania? Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją interaktywną z Wrocławia. Natomiast jeżeli chcesz obejrzeć rezultaty naszej integracji, którą opisaliśmy w tym artykule, zapraszamy tutaj: https://brokerty.pl/nieruchomosci/

Podobał Ci się wpis ?

Sending
Średnia opinia
0 (0 - liczba głosów)

powiązane artykuły

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić