blog

Integracja WordPress Z Virgo Galactica

Ten post zawiera 712 słów i 4754 znaków.
Przeczytanie tego posta zajmuje około 3 minut.

Dla biura nieruchomości wdrożyliśmy integrację WordPress z programem Virgo Galactica. Pokażemy Wam, jakie są zalety takiego rozwiązania oraz dlaczego warto się na nie zdecydować.

Współpraca z Promesa Nieruchomości Wrocław

Jakiś czas temu nasza agencja interaktywna nawiązała współpracę z firmą Promesa Nieruchomości – renomowanym biurem nieruchomości z Wrocławia. Naszemu klientowi zależało na tym, aby strona internetowa była w pełni intuicyjna dla użytkowników, a także umożliwiała im szybkie odnajdowanie interesujących ich treści. Jednocześnie nasz klient szukał rozwiązania, które ułatwi mu zarządzanie wszystkimi ofertami mieszkań oraz umożliwi sprawne przesyłanie ich na portale typu OLX czy Otodom.

Co zrobiła nasza agencja interaktywna?

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania osób korzystających z usług agenta nieruchomości, stworzyliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która dzięki licznym filtrom, pozwala szybko i wygodnie odnaleźć najlepiej dopasowane oferty domów i mieszkań. Natomiast niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, jakie wdrożyliśmy z myślą o ułatwieniu pracy naszemu klientowi, jest integracja WordPress z Virgo Galactica.

Integracja WordPress z Virgo Galactica

Obecnie istnieje ogromna ilość portali z ogłoszeniami, takich jak Otodom, Morizon czy Domy.pl. Umieszczanie ofert na każdym z nich z pewnością może być uciążliwe. Co więcej, konieczność naniesienia zmian w cenach lub w informacjach dotyczących konkretnych ofert, jest bardzo czasochłonne, a w dodatku sprzyja popełnieniu licznych błędów.

Virgo Galactica to internetowy system, który stanowi idealne rozwiązanie dla branży nieruchomości. Program ten udostępnia wgrane do niego oferty na portale związane z obrotem nieruchomościami. Integracja Virgo Galactica z WordPress umożliwia pobieranie ofert z Galactica Virgo i zapisywanie ich na stronie internetowej WordPress. Pobierane są wszystkie elementy, takie jak dane, zdjęcia i opis. Chociaż wdrożona integracja działa automatycznie, istnieje możliwość pracy ręcznej poprzez menu WordPressa.

Jakie są korzyści z integracji WordPress z Virgo Galactica?

 • Integracja bazy ofert nieruchomości z portalami ogłoszeniowymi.
 • Integracja ofert ze stroną główną oraz eksportowanie ich na inne platformy.
 • Kalendarz z bazą klientów.
 • Poczta e-mail z bazą CRM.
 • Dodawanie notatek.
 • Automatyczne przesyłanie i sprawdzanie ofert.
 • Dostęp do wszystkich funkcji z dowolnego miejsca.

Integracja WordPress z Virgo Galactica umożliwia automatyczne eksportowanie ofert do portali ogłoszeniowych, takich jak Otodom czy OLX. Przesyłanie danych ma miejsce kilka razy w ciągu dnia. Wszystkie czynności odbywają się w sposób automatyczny – zarówno wysyłanie ofert, ich aktualizacje oraz wycofywanie. Przesyłane są zarówno informacje tekstowe, jak i zdjęcia.

Integracja WordPress z Virgo Galactica – dlaczego warto?

 • Oszczędzasz czas – wszystkie czynności odbywają się automatycznie – zarówno przesyłanie ofert, jak i aktualizacje. Zyskujesz więcej czasu, który możesz przeznaczyć na inne – istotne dla Twojego biznesu – czynności.

 • Eliminujesz pomyłki – ręczne dodawanie ofert jest nie tylko żmudne, ale także wiąże się z ryzykiem popełnienia błędu, czego następstwem może być zdezorientowanie potencjalnych klientów i konieczność wyjaśniania zaistniałej sytuacji, co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy.

 • Zyskujesz klientów – szybkie przesyłanie ofert na wiele różnych portali związanych z obrotem nieruchomościami sprawia, że możesz liczyć na większy odzew ze strony potencjalnych zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub wynajmem mieszkania.

 • Łatwo kontrolujesz – umieszczanie ofert nieruchomości na bardzo dużej ilości stron internetowych sprawia, że dokonywanie jakichkolwiek zmian oraz kontrolowanie pod względem aktualnych informacji, jest niezwykle uciążliwe. Integracja WordPressa z Virgo Galactica umożliwia automatyczną kontrolę.

 

Nasza agencja interaktywna wdroży dla Twojego biura nieruchomości integrację WordPress z Virgo Galactica

Łatwa kontrola, pełna automatyzacja oraz eliminacja błędów to główne atuty połączenia strony internetowej opartej na WordPress z programem Virgo Galactica, który został stworzony z myślą o potrzebach branży nieruchomości.

Zastanawiasz się nad wdrożeniem takiego rozwiązania? Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją interaktywną z Wrocławia. Natomiast jeżeli chcesz obejrzeć wykonaną przez nas stronę internetową dla biura nieruchomości Promesa – zapraszamy tutaj: https://promesanieruchomosci.pl/

Podobał Ci się wpis ?

Sending
Średnia opinia
0 (0 - liczba głosów)

powiązane artykuły

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić