Kampanie Google Ads

Kampanie Google ADS

Chcesz stworzyć reklamę, która precyzyjnie dotrze do odbiorców realnie zainteresowanych Twoją ofertą? Odpowiednio zaplanowana kampania Google Ads pozwoli Ci w szybkim tempie zwiększyć sprzedaż i jednocześnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej marki.

Czym jest Google ADS?

Jest to system reklamowy Google, który umożliwia wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwarki Google, na stronach internetowych czy na platformie You Tube. Google Ads pozwala na emisję reklam dopasowanych do określonych grup odbiorców.

Ile kosztuje reklama w Google Adwords?

Nie ma minimalnej ani maksymalnej kwoty, jaką można przeznaczyć na tego rodzaju kampanię. Koszty kampanii Goggle Ads są przede wszystkim związane z określonym celem, jaki chcesz osiągnąć. Prowadząc niewielką firmę, możesz zauważyć efekty już przy niewielkim budżecie. Nasza agencja interaktywna dużą uwagę przywiązuje do precyzyjnego ustalenia strategii oraz jasnych celów, dzięki czemu uzyskasz wymierne korzyści przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

W jaki sposób nasza agencja interaktywna przygotowuje kampanie Google ADS?

Określamy cel kampanii Google ADS

Rozmawiamy o aktualnej sytuacji firmy oraz całej branży, a następnie wspólnie określamy cel planowanej kampanii Google AdWords. Istotne jest, aby cel ten był konkretny i mierzalny. Może nim być zwiększenie poziomu sprzedaży czy generowanie leadów.

Planujemy strukturę kampanii Google ADS

Określamy grupy reklam, budżet, lokalizację docelowych odbiorców oraz harmonogram wyświetleń. Działamy w taki sposób, aby zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że kampania Google Ads dotrze do pożądanej grupy odbiorców.

Analizujemy grupę docelową

Dokładnie badamy sylwetki docelowych odbiorców. Analizujemy zachowanie potencjalnych klientów, aby poznać ich preferencje oraz oczekiwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć kampanię Google Ads, która jest w pełni dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Tworzymy reklamy

Biorąc pod uwagę preferencje i zainteresowania grupy docelowej, tworzymy atrakcyjne reklamy Google Ads, które efektywnie zachęcają do skorzystania z oferty.

Dobieramy właściwe frazy kluczowe

Podczas tworzenia kampanii AdWords wykonujemy keyword research, a następnie wybieramy słowa, po których użytkownicy będą w stanie znaleźć w Internecie Twoje produkty bądź usługi. Dobieramy słowa kluczowe, które są najlepiej dopasowane do charakteru Twojej firmy.

Monitorujemy efekty

Na bieżąco mierzymy konwersje, które generuje kampania Google Ads. Analizowanie efektów i porównywanie ich z zamierzonymi celami pozwala nam na maksymalne wykorzystanie potencjału kampanii Google Ads.

Dzielimy się wiedzą

Co zyskasz dzięki kampanii Google ADS?

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia posiada duże doświadczenie związane z tworzeniem kampanii Google Ads. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje sklepów.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić