Strony internetowe

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Twoja firma dopiero powstała, a może już funkcjonuje na rynku od pewnego czasu? Obecnie strona internetowa stanowi wizytówkę każdej profesjonalnie działającej firmy.
Daj się zauważyć w sieci, zdobądź zaufanie i nowych klientów! Posiadasz już własną stronę internetową, ale chcesz ją zmodyfikować? To świetnie, bo zajmujemy się również przebudową stron internetowych.

Jak tworzymy strony internetowe w naszej agnecji interaktywnej?

Poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby

Dokładna analiza Twojej firmy, branży, konkurencji oraz zachowania potencjalnych klientów pozwoli nam stworzyć idealną stronę internetową. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania, aby efekt końcowy w pełni Cię usatysfakcjonował.

Oferujemy unikalne treści na stronę internetową

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wyjątkową grafikę oraz teksty na stronę www. Dzięki nim zbudujesz unikalny wizerunek swojej firmy oraz poprawisz widoczność strony internetowej w wyszukiwarce.

Projektujemy zgodnie z User Experience (UX)

Zadbamy o to, aby Twoja nowa strona www była przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Dzięki temu wywrze pozytywne wrażenie na Twoich klientach, którzy zapragną pozostać na niej dłużej i lepiej zapoznać się z Twoją ofertą.

Przeprowadzamy działania optymalizacyjne

Przykładamy dużą uwagę do optymalizacji strony internetowej. Wykonujemy czynności, dzięki którym Twoja strona www jest przyjazna dla robotów wyszukiwarek internetowych, a tym samym poprawia się jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

W czym możemy Ci pomóc?

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie dopiero po rozmowie z Tobą, a więc wtedy, gdy poznamy Twoje oczekiwania oraz specyfikę firmy, jak i branży, w której działasz. Czas tworzenia stron www różni się w zależności od tego, jak skomplikowany jest projekt. Dlatego skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci, ile czasu potrzebujemy na zbudowanie Twojej strony internetowej.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Podobnie, jak w przypadku czasu, jaki potrzebny jest na zaprojektowanie oraz zbudowanie strony www, koszt budowy strony internetowej zależny jest od tego, jak bardzo skomplikowany jest projekt, w tym jakiego rodzaju funkcjonalności zostały zastosowane. Zapraszamy do kontaktu – po tym, gdy dokładnie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania, nasza agencja interaktywna określi koszt strony internetowej.

Chcesz zbudować stronę internetową z naszą agencją interaktywną, ale nie mieszkasz we Wrocławiu?

Nic nie szkodzi! Obsługujemy klientów z całej Polski i nie tylko. Zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm – bez względu na to, czy obsługujemy klientów w siedzibie we Wrocławiu, czy też zdalnie.

Dzielimy się wiedzą

Co zyskasz dzięki profesjonalnej stronie internetowej?

Dotrzesz do nowych odbiorców

Prowadzisz swój biznes stacjonarnie? Daj poznać się światu – a przynajmniej mieszkańcom Twojej miejscowości. Dzięki stronie internetowej wielu z nich dowie się o istnieniu Twojej firmy.

Ułatwisz klientom dostęp do informacji

Strona www sprawi, że każda zainteresowana osoba będzie mogła szybko i sprawnie wyszukać wszystkie niezbędne informacje m.in. o oferowanych usługach oraz promocjach.

Będziesz mieć lepszy kontakt z klientami

Twoi Klienci będą mogli kontaktować się z Tobą za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej. Co więcej, możesz tworzyć wpisy, w których odpowiesz na ich pytania, opowiesz co nieco o firmie czy przedstawisz swój zespół. Dzięki temu klienci obdarzą Cię większym zaufaniem.

Zwiększysz swoją wydajność

Unikalne treści, słowa kluczowe oraz odpowiednia optymalizacja strony www to sposób na to, aby pozycja Twojej witryny podskoczyła do góry w wynikach wyszukiwarki internetowej, a tym samym, aby Twoja firma stała się lepiej widoczna i zyskała więcej Klientów.

Ułatwisz dostęp do swoich usług

Twoja strona internetowa może umożliwiać użytkownikom rejestrację, a następnie dostęp do specjalnej strefy (jak na przykład strefa słuchacza w przypadku szkoły językowej). Twoi Klienci będą mogli w każdej chwili sprawdzić szczegóły usług z których aktualnie korzystają.

Zbudujesz właściwy wizerunek firmy

Profesjonalna strona WWW zawierająca unikalną grafikę oraz teksty, pomoże Ci zbudować odpowiedni wizerunek firmy. Twoi Klienci nabiorą do Ciebie więcej zaufania i chętniej skorzystają z oferowanych usług.

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych stron internetowych, które spełniają najwyższe wymagania. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje stron internetowych.