Portfolio

Sklepy internetowe

WOKSA

Sklep meblowy

Dla firmy zajmującej się sprzedażą profesjonalnie zaprojektowanych mebli stworzyliśmy sklep internetowy, który oddaje charakter firmy.

GSM-HURT

Sklep z telefonami

Dla sklepu GSM-HURT zaprojektowaliśmy dedykowaną wyszukiwarkę telefonów.

zasłony firany

Zasłony szyte na wymiar

Dla sklepu zaslony-firany stworzyliśmy dedykowany konfigurator.

Bisaf

Sklep medyczny

Bisaf to projekt, który powstał na potrzeby rynku medycznego. Stworzony przez nas sklep internetowy posiada czytelny podział na kategorie, co umożliwia szybkie i łatwe zakupy.

STAR VEX

Branża odzieżowa

STAR VEX powstało z miłości do koszulek z nadrukiem. Wyróżniający się, mocny przekaz marki przekłada się na oryginalny design stworzonego przez nas sklepu online.

Dolly

Branża krawiecka

Internetowa pracownia krawiecka z duszą – kojarzona z doskonałą jakością tkanin, precyzją oraz dbałością o każdy szczegół. Dołożyliśmy starań, aby witryna jak najlepiej odzwierciedlała jej charakter.

Ekohouse

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Renomowana, doświadczona firma dostarczająca na polski rynek bezzapachowe przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH. EkoHouse funkcjonuje również poza granicami kraju.

Globe Music

Branża muzyczna

Sklep online z instrumentami muzycznymi. Banner przedstawiający aktualne promocje, przejrzyste kategorie, a także wyszukiwarka produktów sprawiają, że zakupy w Globe Music są komfortowe i szybkie.