Promesa

Biuro nieruchomości oferujące kompleksowe usługi dla klientów z Wrocławia i okolic. Doradcy zapewniają pełne wsparcie i bezpieczeństwo podczas procesu sprzedaży, nabycia, bądź wynajmu nieruchomości.

Cele projektu

Zależało nam na tym, aby użytkownik w łatwy i szybki sposób był w stanie zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi usługami, a także miał możliwość skorzystania z różnych form kontaktu. Istotną kwestią było również wdrożenie rozwiązania umożliwiającego sprawne wyszukanie określonych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Nasza rola

Stworzona przez nas strona internetowa posiada zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą szybkie odnalezienie najlepiej dopasowanych ofert – w zależności od lokalizacji, rodzaju nieruchomości, ilości pokojów, ceny czy powierzchni lokalu. Jednocześnie witryna jest na tyle przejrzysta oraz intuicyjna, że poruszanie się po niej odbywa się bardzo sprawnie.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania naszego klienta. Zebraliśmy również wszystkie niezbędne informacje na temat potrzeb klientów korzystających z usług biura nieruchomości. Na tej podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Naszym głównym zadaniem było zaprezentowanie oferty w czytelny sposób oraz umożliwienie szybkiego znajdowania konkretnych informacji.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną, a także dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o pozostałe treści, tak aby tworzyły one spójną całość.

Testowanie

Strona internetowa została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Dzięki temu zminimalizowaliśmy ryzyko pojawienia się błędów i awarii w przyszłości.

Rezultat

Stworzona przez nas strona internetowa jest intuicyjna i przejrzysta. Rozbudowana wyszukiwarka ofert pozwala szybko i w bardzo prosty sposób znaleźć nieruchomości, które są w najwyższym stopniu dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić