EdWings

Firma z 20-letnim doświadczeniem zajmująca się kompleksowo edukacją dzieci i młodzieży. Przede wszystkim oferuje zajęcia językowe lecz w swojej ofercie ma także innego rodzaju projekty edukacyjne, jak na przykład lekcje robotyki.

Cele projektu

Naszym priorytetem było stworzenie przejrzystej strony internetowej, która nie tylko prezentuje ofertę, ale również umożliwia użytkownikom założenie konta i dostęp do specjalnej strefy kursanta.

Nasza rola

Stworzyliśmy platformę na której kursanci mogą zarejestrować się, a następnie zalogować do specjalnej strefy związanej z kursem językowym, którego są uczestnikiem. Strona umożliwia także wykonanie bezpłatnego testu językowego, wysłanie zapytania poprzez formularz czy zapisanie się do newslettera.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta. Na ich podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Zależało nam na tym, aby strona internetowa była w jak najwyższym stopniu przejrzysta. Zdecydowaliśmy się na podział na kilka kategorii oraz wyszczególnienie najważniejszych elementów, takich jak możliwość zalogowania się na konto kursanta czy opcja zapisania się na kurs.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną i dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o kolory, logo, grafikę i pozostałe treści, tak aby tworzyły spójną całość.

Testowanie

Witryna została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Sprawdziliśmy poprawność przesyłania formularzy oraz działanie strefy kursanta.

Rezultat

Strona główna jest przejrzysta, a nawigacja bardzo intuicyjna. Nowa strona internetowa umożliwia założenie konta, dzięki któremu użytkownik zyskuje dostęp do strefy kursanta. Co więcej, poprzez witrynę może wypełnić test językowy bądź przesłać formularz z zapytaniem.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić