Wro Sport

Wro Sport działa w branży sportowej od ponad 14 lat. Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu narciarskiego oraz rowerowego. Co więcej, klienci Wrosport mogą liczyć na fachowe doradztwo doświadczonych specjalistów, którzy są jednocześnie zaangażowanymi sportowcami.

Cele projektu

Zależało nam na stworzeniu nowoczesnej strony, która powala klientom na szybkie, a przede wszystkim intuicyjne wyszukiwanie produktów. Chcieliśmy, aby użytkownicy mieli możliwość zastosowania różnorodnych filtrów, które znacznie ułatwiają zakupy online.

Nasza rola

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kompleksowej witryny. Zdecydowaliśmy się oprzeć jej konstrukcję o silnik Prestashop, który umożliwia intuicyjną obsługę panelu administracyjnego.

Proces

Rozpoznanie i badania

Projektowanie zaczęło się od rozmowy z klientem, przeglądu inspiracji oraz rozwiązań, jakie możemy wdrożyć. Wybraliśmy PrestaShop – system pozwala na tworzenie wariantów produktów oraz jest kompatybilny z integracjami BaseLinker, dzięki czemu sprzedawca może z łatwością zarządzać wieloma kanałami e-commerce z jednego miejsca.

Makieta Low Fidelity

Naszym priorytetem była logiczna architektura informacji. Precyzyjnie zaprojektowaliśmy strukturę strony oraz dobraliśmy odpowiednie kategorie, by przeglądanie strony w poszukiwaniu produktów było jak najłatwiejsze i intuicyjne dla klientów.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie, po dokładnym sprawdzeniu wszystkich aspektów związanych z dostępnością i użytecznością, przystąpiliśmy do tworzenia szczegółowej makiety – posiadającej kolory, treści, logo i inne elementy, które pozwoliły lepiej zobrazować spodziewany efekt końcowy.

Testowanie

Przed oddaniem projektu przetestowaliśmy stronę internetową pod kątem awaryjności. Prześledziliśmy także ścieżkę zakupową użytkownika, aby upewnić się, że klienci sklepu online nie napotkają żadnego błędu podczas składania zamówienia.

Rezultat

Otrzymaliśmy nowoczesną stronę internetową, która przykuwa wzrok atrakcyjnym designem, jest łatwa w zarządzaniu, a także niezwykle intuicyjna dla klientów.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić