Yoco Beauty Studio

Firma z branży beauty. W ofercie znajdują się liczne zabiegi wpływające pozytywnie na wygląd oraz zdrowie włosów, a także skóry twarzy.

Cele Kampanii

Naszym zadaniem było wprowadzenie firmy w świat Social Mediów. Poprzez tworzenie postów na Facebooka i Instagrama, chcieliśmy aby o wrocławskiej firmie dowiedziało się jak najwięcej osób realnie zainteresowanych skorzystaniem z usług salonu. Stworzone przez nas reklamy na Facebooku miały zachęcać grupę docelową do skontaktowania się z firmą w celu uzyskania promocji na wybrane zabiegi pielęgnacyjne.

Kampania w Social Mediach

Rozpoznanie i badania

Zanim rozpoczęliśmy tworzenie reklam na Facebooku dla naszego klienta, przeprowadziliśmy dokładną analizę jego potrzeb i oczekiwań. Zapoznaliśmy się ze specyfiką branży, a także z grupą docelową, czyli osobami, które mogą być najbardziej zainteresowane skorzystaniem z oferty zabiegów pielęgnacyjnych.

Więcej o kampanii

Tworząc kampanię dla salonu kosmetycznego, skupiliśmy się na tym, aby poprzez atrakcyjną i zarazem przejrzystą grafikę, zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Ustawienia kampanii reklamowej na Facebooku dotyczyły nie tylko lokalizacji oraz wieku i płci grupy docelowej, ale także zainteresowań i hobby, które byłyby powiązane z usługami, jakie oferuje Yoco Beauty Studio.

Rezultat

Przeprowadzone przez naszą agencję interaktywną z Wrocławia, działania na Facebooku spowodowały, że firma Yoco Beauty Studio zyskała nowych obserwujących, a także otrzymała wiadomości od osób zainteresowanych skorzystaniem z określonych promocji.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić