Work&People

Agencja zatrudnienia, która łączy ludzi. Od 2007 roku wspiera koncerny oraz grupy kapitałowe w Polsce i w innych krajach w rekrutacji stałej, pracy tymczasowej oraz outsourcingu prostych procesów technologicznych.

Cele projektu

Zależało nam na stworzeniu przejrzystej, intuicyjnej strony internetowej, która umożliwi użytkownikom sprawne wyszukanie najlepiej dopasowanych dla nich ofert pracy.

Nasza rola

Stworzona przez nas strona internetowa posiada zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą szybkie odnalezienie najlepiej dopasowanych ofert pracy stałej oraz tymczasowej. W tym celu zastosowaliśmy filtry odnoszące się m.in. do stanowiska czy miejscowości.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta, jak i osób korzystających z usług agencji pracy. Na tej podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania witryny.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Naszym głównym zadaniem było zaprezentowanie ofert pracy w przejrzysty sposób oraz umożliwienie szybkiego znajdowania konkretnych informacji.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną, a także dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o pozostałe treści, tak aby tworzyły one spójną całość.

Testowanie

Strona internetowa została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Dzięki temu zminimalizowaliśmy ryzyko pojawienia się błędów i awarii w przyszłości.

Rezultat

Stworzona przez nas strona internetowa jest intuicyjna i przejrzysta. Rozbudowana wyszukiwarka pozwala szybko i w bardzo prosty sposób znaleźć oferty pracy, które są w najwyższym stopniu dopasowane do konkretnych potrzeb klienta. Ponadto, użytkownik ma możliwość szybkiego skontaktowania się z firmą za pomocą formularza kontaktowego do którego prowadzi dobrze widoczny na stronie widget.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić