Netia

Jeden z największych i jednocześnie najpopularniejszych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych. Dostawca usług telewizyjnych, Internetu oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej.

Cele projektu

Zależało nam na atrakcyjnym i przejrzystym zaprezentowaniu aktualnej oferty promocyjnej. Projektując witrynę, chcieliśmy w jak najprostszy sposób przeprowadzić klienta przez proponowane usługi, tak aby doprowadzić go do opcji umożliwiającej kontakt w celu nabycia konkretnego pakietu.

Nasza rola

Stworzyliśmy stronę internetową, która dostarcza odbiorcy wszystkich istotnych informacji. Jednocześnie jest ona bardzo czytelna i atrakcyjna wizualnie. Wyróżniliśmy mocne strony naszego klienta, a także zaprojektowaliśmy proste, ale tym samym bardzo funkcjonalne menu. Strona internetowa jest na tyle przejrzysta oraz intuicyjna, że poruszanie się po niej odbywa się bardzo sprawnie, co automatycznie zachęca odbiorcę do skorzystania z oferty.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta. Zebraliśmy również wszystkie niezbędne informacje na temat grupy docelowej. Na ich podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Naszym głównym zadaniem było zaprezentowanie oferty w jak najbardziej przejrzysty sposób. W tym celu stworzyliśmy czytelne menu, a także wyróżniliśmy aktualną ofertę.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną, a także dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o pozostałe treści, tak aby tworzyły one spójną całość.

Testowanie

Witryna została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Dokładnie prześledziliśmy całą ścieżkę, jaką ma do pokonania klient, aby zamówić określone usługi.

Rezultat

Stworzona przez nas strona internetowa przedstawia aktualną ofertę promocyjną w bardzo przystępny, przejrzysty sposób. Intuicyjna nawigacja pozwala odbiorcy na szybkie i bezproblemowe zapoznanie się z oferowanymi usługami. Ponadto, użytkownik zainteresowany skorzystaniem z oferty jest automatycznie przenoszony do sekcji umożliwiającej kontakt z firmą.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić