FAM

Firma świadcząca usługi z zakresu zabezpieczania antykorozyjnego elementów stalowych poprzez cynkowanie ogniowe.

Cele projektu

Naszym priorytetem było stworzenie strony internetowej, która jest przede wszystkim czytelna i zachęca do skorzystania z usług firmy.

Nasza rola

Stworzyliśmy stronę internetową, która w przejrzysty sposób prezentuje ofertę. Na stronie głównej zaprezentowaliśmy zrealizowane przez firmę projekty.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta. Na ich podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wniosków z poprzednich etapów przystąpiliśmy do opracowania. Zgodnie z wytycznymi klienta oraz naszymi spostrzeżeniami zaproponowaliśmy prosty układ strony, w którym dominować będą zdjęcia produktowe oraz slogany.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną i dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o kolory, logo, grafikę i pozostałe treści, tak aby tworzyły spójną całość.

Testowanie

Witryna została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania oraz awaryjności.

Rezultat

Powstała strona internetowa oparta o WordPress jest przejrzysta dla użytkownika. Została także dostosowana do potrzeb osób niedowidzących – możliwa jest zmiana wielkości czcionki oraz kontrastu. Na stronie zostały umieszczone wszystkie lokalizacje firmy wraz z mapą dojazdu, a także formularz poprzez który możliwe jest przesłanie zapytania.

Zobacz stronę tutaj: 

FAM

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić