DK-PRIME

Deweloper oferujący wysokiej jakości domy we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje powstają przy współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami, dzięki czemu spółka DK Prime jest w stanie zagwarantować najwyższy standard. Ponadto, klienci mają możliwość skorzystania z oferty prac wykończeniowych czy aranżacji wnętrz.

Cele projektu

Zależało nam na stworzeniu atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która przedstawi zrealizowane już inwestycje, jak i te które są w trakcie lub zostały dopiero zaplanowane. Ponadto, chcieliśmy ułatwić odbiorcom szybki kontakt z deweloperem.

Nasza rola

Stworzyliśmy stronę internetową, która jest przejrzysta, a jednocześnie dostarcza wszystkich niezbędnych szczegółów na temat wszystkich inwestycji. W każdym momencie użytkownik może skorzystać z widgetu umiejscowionego w widocznym miejscu na stronie internetowej, który umożliwia szybki kontakt z firmą.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy dokładny wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta. Dzięki temu byliśmy w stanie zrozumieć specyfikę firmy, jak i jej klientów.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Naszym głównym zadaniem było przejrzyste i zarazem atrakcyjne zaprezentowanie oferty.

Makieta High Filelity i animacje

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną, wysoką jakość zdjęć, a także dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o pozostałe treści, tak aby tworzyły one spójną całość.

Testowanie

Witryna została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Ważne było również to, aby użytkownicy mogli szybko i bezproblemowo skontaktować się z firmą.

Rezultat

Stworzona przez nas strona internetowa jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Użytkownik ma możliwość natychmiastowego przejścia do formularza kontaktowego – bez względu na to, jaką podstronę aktualnie przegląda. Natomiast proste i czytelne menu pozwala szybko odnaleźć pożądane informacje.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić