Awaken Realms

Jest to firma, której głównym przedmiotem działań jest tworzenie kreatywnych i wciągających gier planszowych. Zespół posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu doskonałych modeli i ekscytujących gier. AWAKEN REALM działa od 2014 roku, a gry planszowe ich produkcji wchodzą w top 100 najlepszych gier na świecie. AWAKEN REALMS nieustannie się rozwija, starając się inspirować i zachęcać swoich klientów do zanurzenia się w fantastyczny świat gier. W związku z nieustannym rozwojem firmy i chęci rozszerzania swojej działalności, AWAKEN REALMS prowadzi profesjonalną rekrutację. Firma potrzebowała spersonalizowanej strony internetowej skierowanej do osób chętnych podjęcia współpracy, która dodatkowa będzie połączona ze skutecznym i kompleksowym narzędziem do zarządzania HR - TomHRM.

Nasza rola

Po dostarczeniu przez AWAKEN REALMS projektu strony internetowej, klient przedstawił nam swoje wymagania i uzgodniliśmy szczegóły. Naszym zadaniem było zakodowanie całej strony internetowej zgodnie z dostarczonym projektem i oczekiwaniami klienta. Kolejnym etapem naszej pracy było zintegrowanie strony internetowej z narzędziem TomHRM.

Proces

Nowoczesne rozwiązania

Aby uskutecznić i unowocześnić stronę internetową, skierowaną do potencjalnych pracowników AWAKEN REALMS, opracowaliśmy innowacyjną technologię w postaci quizu zgodności kandydata z wymogami firmy. Wypełniona ankieta generuje automatyczny wynik zgodności, a następnie przekierowuje do formularza, w którym należy uzupełnić dane i wysłać. Dane z formularza zostają automatycznie przekierowane na platformę TomHRM, dzięki integracji strony internetowej z tym kompleksowym narzędziem do zarządzania HR.

Testowanie

Sprawdziliśmy witrynę pod kątem awaryjności, poprawnego funkcjonowania oraz błędów. Zbadaliśmy również responsywność strony, tak aby wygląd strony, niezależnie od urządzenia, na którym jest przeglądana, był atrakcyjny. Testowaliśmy również działanie quizu zgodności, osiągany wynik oraz poprawność formularza. Musieliśmy sprawdzić, czy dane uzupełniane w formularzu, będą automatycznie przekierowywane na zintegrowane narzędzie TomHRM. Dzięki temu upewniliśmy się, że strona oraz integracja witryny z TomHRM jest bezpieczna i wolna od błędów.

Rezultat

Stworzyliśmy wyjątkową stronę internetową, która jest atrakcyjna w odbiorze oraz posiada nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zintegrowanie strony internetowej z kompleksowym narzędziem do zarządzania TomHRM, sprawia, że proces rekrutacji nowych pracowników może przebiegać w sposób efektywny i skuteczny. Dla AWAKEN REALMS jest to intuicyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwia poznanie kandydatów oraz znalezienie odpowiedniego pracownika, który będzie pasował do charakteru firmy, a także spełni jej wymagania.

Zobacz stronę tutaj:

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić