Andrino

Andrino jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą telewizorów oraz smartfonów. Firma zapewnia wysokiej jakości komponenty z uznanych marek. Użytkownicy mają dostęp do oryginalnego sklepu Google Play oraz najnowszych aktualizacji. Andrino podkreśla znaczenie Asystenta Google w swoich produktach jako znak innowacyjności i udogodnienia dla użytkowników.

Cele projektu

Priorytetem projektu było czytelne i atrakcyjne przedstawienie produktów firmy Andrino. Strona miała być nowoczesna, reprezentująca wartości firmy. Materiały graficzne wraz z treścią miały tworzyć atrakcyjną kompozycję.

Nasza rola

Zaprojektowaliśmy stronę internetową, która wyróżnia się niebanalnym, przykuwającym uwagę designem. Stworzone przez nas animacje zachęcają potencjalnego klienta firmy Andrino do nabycia określonych produktów. Witryna jest przejrzysta, a umieszczona na niej treść dostarcza użytkownikom najważniejszych informacji.

Proces

Rozpoznanie i badania

Zanim przystąpiliśmy do projektowania, zebraliśmy informacje od klienta dotyczące jego oczekiwań i obaw wobec nowej strony. Zbadaliśmy temat pod kątem analizy konkurencji i optymalnych rozwiązań, które moglibyśmy wdrożyć.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wniosków z poprzednich etapów przystąpiliśmy do opracowania. Zgodnie z wytycznymi klienta oraz naszymi spostrzeżeniami zaproponowaliśmy prosty układ strony, w którym dominować będą zdjęcia produktowe oraz slogany.

Makieta High Filelity i animacje

Kolejnym etapem było dopracowanie makiety. Zaproponowaliśmy atrakcyjny i nowoczesny dark mode.
Stronę uzupełniły animacje, np. na telewizorze oraz interakcje zachodzące podczas scrollowania. Na jednej z podstron możliwe jest też przesuwanie wskaźnika, dzięki któremu użytkownik może porównać jakość obrazów w różnych telewizorach.

Testowanie

W celu upewnienia się, że stworzona przez nas strona internetowa działa poprawnie, przetestowaliśmy ją pod kątem awaryjności. Dzięki temu nasz klient zyskał pewność odnośnie jej niezawodności. Na samym końcu uzupełniliśmy treści oraz dopracowaliśmy wszelkie szczegóły, po czym uruchomiliśmy nową witrynę www.

Rezultat

Otrzymaliśmy nowoczesną, atrakcyjną stronę.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić