Alminas

Pracownia architektoniczna Alminas tworzy projekty wnętrz, których aranżacja ma dawać domownikom ukojenie i wytchnienie po długim dniu. Architekci przywiązują dużą uwagę do detali, które choć mogą być niewidoczne na pierwszy rzut oka, w rzeczywistości mają duży wpływ na samopoczucie mieszkańców, jak i gości.

Cele projektu

Projektując stronę internetową, chcieliśmy jak najlepiej oddać charakter Alminas. Zależało nam na stworzeniu witryny, która jest prosta, funkcjonalna, ale jednocześnie przykuwa wzrok oryginalnym designem.

Nasza rola

Stworzyliśmy witrynę, która jest przejrzysta i zwraca uwagę niebanalną grafiką. Na stronie głównej uwidoczniliśmy zrealizowane przez pracownię architektoniczną dotychczasowe projekty, które ukazują estetykę i styl, jakimi kierują się założyciele Alminas.

Proces

Rozpoznanie i badania

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania oraz potrzeby naszego klienta. Szczególnie ważne było dla nas zrozumienie charakteru firmy, który chcieliśmy jak najlepiej oddać poprzez nasz projekt.

Makieta Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, przystąpiliśmy do tworzenia makiety low fidelity. Zaproponowaliśmy prosty, przejrzysty układ strony, gdzie główną rolę będzie odgrywać grafika.

Makieta High Filelity i animacje

W headerze wykorzystaliśmy delikatne animujące się bryły i kształty, które przepływają powoli i wraz z pastelową kolorystyką tworzą wrażenie spokoju, wyciszenia i harmonii. Grafika przyciąga uwagę lecz jednocześnie nie jest narzucająca się.

Testowanie

Sprawdziliśmy witrynę pod kątem awaryjności oraz poprawnego funkcjonowanie. Dzięki temu upewniliśmy się, że strona jest całkowicie wolna od błędów.

Rezultat

Stworzyliśmy wyjątkową stronę internetową, która urzeka swoją prostotą, a jej niebanalny wygląd pozostaje w pamięci użytkowników na dłużej.

Zobacz stronę tutaj: 

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić