Migracje Prestashop

Chcesz przenieść swój sklep internetowy na PrestaShop?
Zobacz, dlaczego warto zaufać właśnie nam.

Zalety migracji sklepu do PrestaShop: 

■ Niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze panel administratora.
■ Łatwe zarządzanie produktami.
■ Liczne dodatkowe moduły umożliwiające stałą rozbudowę sklepu.
■ Możliwość wyboru języka oraz walut.
■ Liczna społeczność wymieniająca się wiedzą.
■ Tysiące gotowych szablonów.
■ Funkcje poprawiające widoczność strony w wyszukiwarce.
■ Liczne możliwości integracji.

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty podczas migracji PrestaShop?

Chociaż PrestaShop oferuje wtyczki, które umożliwiają samodzielne dokonanie migracji, zdarza się, że nie są one w stanie udźwignąć dokładnego przeniesienia sklepu. W szczególności dzieje się tak, gdy nasz sklep jest bardziej rozbudowany. Specjalista z agencji interaktywnej jest natomiast w stanie w każdym momencie odpowiednio zareagować.

Jak długo potrwa przeniesienie sklepu internetowego?

Czas migracji zależy od aspektów, takich jak wielkość sklepu, ilość produktów czy funkcjonalności. Podczas rozmowy i po przeanalizowaniu konkretnego przypadku, jesteśmy w stanie podać Ci określony termin.

Kiedy najlepiej dokonać migracji sklepu online?

Ważne jest, żeby nie przenosić sklepu internetowego podczas okresów wzmożonego ruchu. Dzięki temu nie stracimy zaufania klientów w przypadku pojawienia się problemów.

Jak wygląda migracja PrestaShop z naszą agencją interaktywną?

■ Skupiamy się na Twoich potrzebach.
W związku z tym, jeśli pewne aspekty sklepu Ci nie odpowiadają lub nie są używane, nie musimy ich przenosić. Podczas migracji jesteśmy natomiast w stanie wdrożyć nowe rozwiązania, które znacznie usprawnią obsługę Twojego sklepu internetowego.

■ Zwracamy uwagę na szczegóły.
Starannie przenosimy wszystkie niezbędne treści oraz informacje dotyczące Twoich klientów. Na Twoje życzenie możemy idealnie odwzorować zarówno grafikę, jak i wiele innych elementów.

■ Przywiązujemy uwagę do SEO.
Nieprawidłowo wykonana migracja może skutkować spadkiem widoczności w wyszukiwarce. My natomiast doskonale wiemy, w jaki sposób zadbać o właściwą optymalizację SEO, dzięki czemu pozycja Twojej witryny zostanie niezachwiana.

■ Testujemy.
Sprawdzamy poprawność działania wszystkich elementów. Testujemy proces składania zamówienia oraz dopasowujemy stronę pod urządzenia mobilne. Kończymy pracę wówczas, gdy efekt naszej pracy jest dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący.

Masz więcej pytań odnośnie migracji PrestaShop? Skontaktuj się z nami, a z chęcią z Tobą porozmawiamy.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić