Branding

Branding

Zależy Ci na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy? Chcesz odróżnić się od konkurencji, a jednocześnie stworzyć rozpoznawalną markę?

Nasza agencja interaktywna zaplanuje całą strategię, stworzy logo, nazwę oraz wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym Twoja marka ma szansę zająć silną pozycję w swojej branży.

Czym jest branding?

Zgodnie z definicją branding stanowi proces budowania wizerunku marki. Dzięki brandingowi jesteś w stanie wykreować pożądany wizerunek, a więc klienci będą postrzegać Twoją markę w taki sposób, jak tego oczekujesz. Dobrze pokierowany proces brandingu sprawi, że Twoja firma zajmie silną pozycję w branży, a jednocześnie stanie się rozpoznawalna.

Jak zajmujemy się brandingiem w naszej agencji interaktywnej?

Analiza

Rozmawiamy z Tobą na temat Twoich oczekiwań, analizujemy sytuację Twojej branży, sylwetki potencjalnych klientów, konkurencję oraz całe otoczenie. Dopiero wówczas jesteśmy w stanie stworzyć właściwą strategię dla Twojej firmy.

Branding wizualny

Tworzymy unikalne logo, które zapadnie w pamięć potencjalnym klientom. Projektujemy również przewodni motyw graficzny, a więc dobieramy odpowiednie kolory, kształty i pozostałe elementy graficzne. Zależy nam na zbudowaniu spójnego, charakterystycznego dla Twojej firmy wizerunku.

Ustalenie strategii

Po głębokiej analizie środowiska wewnętrznego, jak i zewnętrznego, przystępujemy do planowania działań, które składają się na strategię brandingu. Naszym celem jest stworzenie wyrazistej, rozpoznawanej i stabilnej marki.

Komunikacja

Starannie określamy kanały komunikacji oraz planujemy najlepszą strategię tak, aby Twoja marka dotarła do tych odbiorców na których zależy Ci w szczególności.

Naming

Proponujemy nazwę, która najlepiej będzie odzwierciedlać charakter Twojej firmy. Ważne jest, aby wzbudzała zainteresowanie, była łatwa do zapamiętania oraz odróżniała Cię od konkurencji.

Promocja i rozwój

Doradzamy kierunek, w jakim powinny podążać działania marketingowe Twojej firmy, aby stała się rozpoznawalna i zyskała grono stałych klientów.

Czym jest rebranding?

Twoja firma nie osiąga zamierzonych celów?
Twoi klienci nie postrzegają Twojej marki tak, jak tego oczekujesz?
Nowe trendy na rynku oraz konkurencja uniemożliwiają Ci dalszy rozwój?

Postaw na rebranding!

Celem rebrandingu jest wzmocnienie wizerunku, uwypuklenie zalet marki, nadanie jej nowych cech, a czasami zatarcie niekorzystnych skojarzeń.

Czego może dotyczyć rebranding? Zmiany mogą obejmować logo, warstwę graficzną, produkty, ofertę, nazwę, grupę docelową czy kanały komunikacji. Rebranding często wiąże się także z modyfikacją prowadzonych działań marketingowych.

W ramach rebrandingu nasza agencja interaktywna przeanalizuje aspekty, które doprowadziły do obecnej sytuacji marki, określimy cel rebrandingu, wskażemy elementy, które należy zmodyfikować, a następnie wyznaczymy kierunek rebrandingu.

Dzielimy się wiedzą?

Co zyskasz?

Nasza agencja interaktywna ComputerSoft z Wrocławia posiada kilkunastoletnie doświadczenie związane z brandingiem. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Projekty

Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić