Strony internetowe WordPress Wrocław

Responsywna strona www to idealny sposób w celu pokazania siebie lub swoją firmę w internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówkowych jak i rozbodowanych stron branzowych.Zarówno sklepy, jak i strony, tworzymy w zgodności z Responsive Web Desing, czyli technice , której celem jest dopasowanie strony do różnych rozdzielczości urządzeń.

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty panel administracyjny  i edytor wizualny pozwala na bardzo łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny przypomina popularnego Worda, jest to tzw. WYSIWYG.  Dodatkowo opcją jest możliwość instalowania wtyczkek które wzbogacą nasz edytor. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie. WordPress to także możliwość nieograniczonej rozbudowy strony w późniejszym czasie.

WordPress to niezwykle wszechstronna platforma. Umożliwia zbudowanie zarówno bloga, złożonej strony www, jak i sklepu internetowego. Wtyczka WooCommerce powstała z myślą o prowadzeniu efektywnej sprzedaży w handlu elektronicznym. System oferuje niezbędne funkcjonalności, a także nieograniczone możliwości rozbudowy. W przypadku posiadania zarówno strony internetowej, jak i sklepu, dzięki WordPress można z łatwością zarządzać nimi poprzez jeden panel administratora.

Strona internetowa oparta na WordPress to możliwość licznych integracji. Dzięki swojej popularności, dostawcy różnych usług oferują rozwiązania, które można łatwo połączyć ze stroną zbudowaną w systemie WordPress. Sprawia to, że w bardzo szybki i prosty sposób, strona internetowa zostanie sprzężona z serwisami typu Allegro, Ceneo, a także bramkami płatności, firmami kurierskimi czy też ze sklepem na Facebooku lub Instagramie.

WordPress jest doskonale przystosowany do stworzenia strony zoptymalizowanej pod kątem SEO. Strony internetowe zbudowane na silniku WordPress osiągają wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Co więcej, system posiada wtyczki umożliwiające efektywniejsze pozycjonowanie. Dzięki WordPress prowadzenie działań w zakresie SEO jest znacznie ułatwione. To wszystko sprawia, że strona internetowa zyskuje wielu odwiedzających.

WordPress to także szeroki wybór narzędzi, które pomagają organizować posty. Ta niezwykle intuicyjna platforma sprawia, że kategoryzowanie treści bądź planowanie ich publikacji jest naprawdę bardzo proste i szybkie. Strony internetowe na WordPress pozwalają zarządzać wieloma treściami jednocześnie, dzięki czemu publikacja dużej ilości artykułów czy innych wpisów nie stanowi żadnego obciążenia.

Więcej