STRAUSS CAPELLE VIENNA

Naszym klientem była słynna orkiestra z prawie 200-letnią historią. Występując w oryginalnych strojach historycznych, Strauss Capelle Vienna gra muzykę Straussa nie tylko w Wiedniu, ale także podczas tras koncertowych. Publiczność zawsze może być pewna, że doświadczy niesamowitych wrażeń na najwyższym światowym poziomie.

CELE PROJEKTU

W tym przypadku naszym priorytetem była multimedialność strony pozwalająca na najlepsze zaprezentowanie działań i występów wiedeńskiej orkiestry.

NASZA ROLA

Zaprojektowaliśmy przejrzystą i nowoczesną stronę, odwołującą się do tradycji orkiestry. Witryna reprezentuje najważniejsze informacje, aktualności, użytkownicy mają możliwość sprawdzenia kalendarza oraz obejrzenia filmów z występów. Zależało nam na zapewnieniu intuicyjności w poruszaniu się po stronie przez użytkowników.

PROCES

ROZPOZNANIE I BADANIA

Projektowanie poprzedziły wnikliwe rozmowy z klientem i spisanie jego oczekiwań. Zapoznaliśmy się z charakterystyką orkiestry oraz przeanalizowaliśmy rozwiązania stosowane przez konkurencję.

MAKIETA LOW FIDELITY

Po zebraniu wniosków z badań przystąpiliśmy do opracowania architektury informacji, makiety low-fidelity. Pracując nad nowym layoutem mieliśmy na uwadze duży zakres materiału filmowego i dźwiękowego naszego klienta. Zdecydowaliśmy się na prosty układ onepage pozwalający na płynną i intuicyjną nawigację.

MAKIETA LOW FIDELITY

Sprawdzona pod kątem oczekiwań, szeroko rozumianej dostępności oraz użyteczności makieta low fidelity zaczęła zamieniać się w wersję coraz bardziej dopracowaną. Odpowiednio dobrana kolorystyka, typografia, układ treści budowały razem wrażenie elegancji.

TESTOWANIE

Jednym z ostatnich etapów jest testowanie - konieczne, by uniknąć błędów i nieprzewidzianych sytuacji związanych z użytkowaniem. Sprawdziliśmy działanie witryny, następnie uzupełniliśmy ją o brakujące materiały

REZULTAT

Strona główna otwiera się video headerem, który w zapętleniu prezentuje migawki z koncertów. Zakładka media zawiera 4 podstrony prowadzące do materiałów photo, video i audio, którego można odsłuchać online, a także do podstrony download z materałami prasowymi.

Zobacz stronę tutaj:
https://strausscapelle.com/

szybki kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Piotr Mroczek

Project Manager

Monika Mroczek

Marketing Specialist

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

PL   |  NL